Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Praėjusį sezoną „Žalgirio“ triuškintas B. Motumas: esame visiškai kita komandaDELFI.lt ir Krepsinis.lt

Stambulo „Anadolu Efes“ praėjusį sezoną buvo neabejotinai prasčiausia Eurolygos komanda. Vis dėlto Brockas Motumas tvirtina, kad šįkart Kauno „Žalgiris“ atvyko į svečius pas visai kitokį varžovą.Per vasarą „Anadolu Efes“ pasikeitė kardinaliai, o buvęs žalgirietis B. Motumas yra vienas iš vos kelių pasilikusių krepšininkų. Australas neabejoja, jog šis sezonas jo komandai bus daug sėkmingesnis.

Brockai, kokios tavo mintys prieš rungtynes su buvusia komanda?

– Bus sunku kaip visada. Jie žaidžia labai disciplinuotai, turi gerą trenerį. Žinau jų mentalitetą ir galimybes. Bus tikrai sudėtinga, pernai jų neįveikėme, jie žaidė finalo ketverte, tai stipri komanda, sirgalių laukia geros rungtynės.

Kaip sutariate su kitais buvusiais žalgiriečiais Stambulo klube?

– Taip, smagu, kad čia turime kelis vaikinus, buvusius toje sistemoje. Esu dėl to laimingas.Ar ši „Anadolu Efes“ komanda yra visiškai kitokia nei praėjusį sezoną?

– Taip, žinoma. Ši komanda turi gerokai ilgesnį suolą. Dabar turime daug ginklų visose pozicijose. Tikiuosi, jog mums seksis daug geriau nei praėjusį sezoną.

Ką manai apie dabartinę „Žalgirio“ komandą?

– Jie vis dar turi tą patį branduolį. Išvyko tik keli svarbūs vyrukai: Vasilije ir Kevinas. Dabar atvyko neblogi naujokai, žinoma, jiems reikės šiek tiek laiko, bet galiausiai jie ko gero užkamšys dėl Vasilije ir Kevino išvykimo atsivėrusias spragas.

Kas yra pavojingiausias „Žalgirio“ žaidėjas?

– „Žalgiris“ žaidžia labai gerą komandinį žaidimą. Sunku išskirti vieną žaidėją. Bet kuris iš jų gali sužaisti puikiai.Visą straipsnį skaitykite čia

altMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis