Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

„Žalgirio“ lyderiu greitai tapęs naujokas labiausiai laukia toliašaudės artilerijos protrūkiMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kauno „Žalgiriui“ sezonas Eurolygoje prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu namuose prieš Vitorijos „Baskonia“, o tęsiasi sudėtinga išvyka į Stambulą, kur trečiadienį laukia akistata su gerokai sustiprėjusiu „Anadolu Efes“ klubu. Nors sezono startas nėra rožėmis klotas, žalgiriečių sirgaliai bent jau gali džiaugtis tuo, kaip kol kas rungtyniauja klubo naujokas Nate'as Woltersas.„Atvykome čia po dviejų skaudžių pralaimėjimų. Norėdami nutraukti nesėkmių seriją privalome žaisti kietai, nes susitinkame su itin grėsmingu varžovu. Laimėti bus tikrai nelengva, turėsime stipriai pasistengti.

„Anadolu Efes“ yra labai gera komanda, turinti daug talentingų žaidėjų. Bet kuris iš jų gali užsidegti ir pririnkti daugybę taškų. Turime to saugotis. Bus būtina apsunkinti kiekvieną jų metimą, nes laisvi jie sumes viską“, – kalbėjo N. Woltersas.

Bendraudamas su tinklalapiu Krepšinis.lt atakų organizatorius neslėpė: atmosfera rūbinėje po pralaimėjimų prieš „Baskonia“ ir Klaipėdos „Neptūną“ yra gana įtempta, o tai kiek trukdo klubo naujokams greičiau įsilieti į žaidimą. Anot N. Wolterso, būtent todėl pergalė Turkijoje komandai yra itin reikalinga.

„Nuotaika po sekmadienio tikrai nėra gera, žaidėme blogai. Pergalė Stambule užvestų mus ant teisingo kelio. Kartu esame tik mėnesį. Visiems susižaisti yra nemažas iššūkis. Komandos branduolys praėjusį sezoną atrodė puikiai, o naujokai dabar turi prie šio branduolio prisiklijuoti.Jei būtume pergalingame kelyje, sulipti būtų paprasčiau“, – dėstė N. Woltersas, kuriam problemų prisiklijuojant prie komandos branduolio nekilo.

Nuolat rezultatyviai pasirodantis ir užtikrintai žaidimą kontroliuojantis amerikietis nesikrato lyderio epiteto, bet teigia, kad rezultatyviausias jis bus ne visada.

„Prieš sezoną daug treniravausi, esu geros sportinės formos. Be to, išklausiau daugybės trenerio patarimų, todėl greitai radau bendrą kalbą su visais bendraklubiais. Stengiuosi žaisti taip agresyviai, kaip tik galiu. Kol kas sekasi gerai, bet gali būti dar geriau, dar turiu daug kur patobulėti.

Jei galėtume praplėsti aikštelę pataikydami tritaškius, mums tai labai padėtų. Turime gerus metikus, todėl reikia tik atsidengti ir mesti pasitikint savimi. Sezonas ilgas, todėl snaiperiai dar tikrai įsivažiuos.

Mano komandoje yra daug šaunių vaikinų. Kiekvienos rungtynės yra skirtingos. Sezonas ilgas. Vėliau geriau sektis pradės ir kitiems“, – sakė N. Woltersas, labiausiai laukiantis, kada prabils „Žalgirio“ toliašaudė artilerija.Visą straipsnį skaitykite čia

altMartynas Bendikas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis