Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

„Penktas kėlinys“ tarp Š. Jasikevičiaus ir Ž. Obradovičiaus – varžėsi komplimentais (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei Alfa.lt

Žaidė gerai, bet varžovai buvo dar geresni. Kauno „Žalgiris“ 75:82 nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (Turkija) komandai, nors net pakeliui į pralaimėjimą sugebėjo padovanoti pilnutėlei savo arenai įkvepiančių akimirkų. Atrodo, tai buvo retas atvejis, kai abu priešingų stovyklų treneriai po rungtynių labiau norėjo girti, o ne kritikuoti.Nors „Fenerbahče“ pralaimėjo praėjusį Eurolygos finalą, Šarūnas Jasikevičius tvirtino, kad tai – geriausia žemyno komanda.

Nors per vasarą pasikeitė pusė Lietuvos čempionų sudėties, Željko Obradovičius tikino prieš save regėjęs lygiai tokį patį kovingą kolektyvą, koks ne juokais gąsdino favoritus praėjusiame sezone.

„Tikiuosi, šįvakar dar susitiksime, juk esame labai geri draugai“, – juokdamasis Š. Jasikevičių į tete-a-tete kvietė jį praeityje treniravęs serbas.

„Žalgiris“ pradėjo labai agresyviai gindamasis, puikiai dalindamasis kamuoliu, keisdamas žaidimo tempą. Nors nebėra Kevino Pangoso, komandos stilius nepasikeitė. Net ir naujokai rodė „Žalgiriui“ būdingą charakterį. Jie pelnytai pirmavo, o mums trūko greičio, reakcijos, priėmėme labai prastus sprendimus puolime. Turbūt taip blogai dar nesame žaidę.

Per pertrauką viską pakeitėme ir toliau žaidėme žymiai geriau. Gynėmės žymiai agresyviau, agresyviau lindome iš už užtvarų, tinkamai komunikavome tarpusavyje. Antra pusė buvo puiki“, – iš savo varpinės mūšio lauką nužvelgė Ž. Obradovičius.Š. Jaikevičius išskyrė varžovų patirtį žaisti tokio rango mačuose, tokio intensyvumo turnyruose, kuomet ekipos žaidžia kas antrą dieną.

„įsijungė jų patirtis, kai jie per 48 valandas lengviau susipranta, kaip žaisti. Mes turime daugiau naujų žaidėjų ir jiems sudėtingiau“, – sakė Š. Jasikevičius.

Š. Jasikevičius pastebėjo, kas Turkijos ekipa ir vėl pademonstravo savo patirtį po ilgosios pertraukos, o žaidimą su vicečempionais pavadino gera pamoka ir patirties kaupimu.

Kauno „Žalgirio“ vyriausias treneris pabrėžė, kad šiandien jo ekipa pralaimėjo vienai geriauių Eurolygos komandų, kuri turi ir talentingus žaidėjus ir fantastišką trenerį.

„Pirmas faktorius, jie yra labai geri, o antras, mes pametėme galvas“, – mačą reziumavo startegas.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis