A. Milaknis: yra to pozityvumo, bet juk pergalių reikia (Žalgiriečių komentarai) (VIDEO)

Rafael Achmedov | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko savaitės Eurolygoje užbaigti antra pergale. Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams nusileista 75:82. Puikiai sužaidę pirmąją mačo dalį kauniečiai vienu metu buvo susikrovę 16 taškų persvarą. Tačiau „Fenerbahče“ nesutriko, pamažu tirpdė atsilikimą, ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą ir pasiekė trečią pergalę turnyre.

14 taškų pelnęs ir rezultatyviausias savo Eurolygos rungtynes šiame sezone sužaidęs Artūras Milaknis džiaugėsi komandos progresu ir žaidimu, tačiau to buvo per mažai penktadienio vakare mūšyje su Stambulo „Fenerbahče“.

„Pritrūko iki laimingos pabaigos. Pirmoje pusėje buvo viskas gerai. Laikėmės rungtynių plano, buvo gera energija. Bet ant galo pametėme galvą, jie pradėjo keistis.

Praeitais metais irgi buvo rungtynių kai varžovas pradeda keistis ginamaisiais, o mes prie to neprisitaikėme, neišnaudojome susikurto pranašumo.

Ketvirtame kėlinyje mes padarėme žingsnį atgal, jie buvo agresyvesni. Pirmoje pusėje mes buvome agresyvūs abejose aikštės pusėse, o kai varžovai atsiliko, jie padarė išvadas ir antrą pusę išėjo visai kitaip nusiteikę“, – sakė A. Milaknis.

Snaiperis penktadienio vakarą pelnė 14 taškų, realizavęs 4 iš 5 tritaškių. Gynėjas po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje sulaukė Š. Jasikevičiaus pagyrų. Tiesa, pats A. Milaknis nesureikšmino savo indėlio ir gero komandos žaidimo pirmoje mačo dalyje.

„Trys kėliniai buvo geri. Gali save guosti, kad yra to pozityvumo, bet pergalės nėra. Dėl to labiausiai gaila. Jei ieškoti pozityvumo, tai tikiuosi, kad tokios rungtynės duos naudos ir pasitikėjimo, kad galime kovoti“, – sakė. A. Milaknis.