Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

„Dzūkiją“ gyręs Šaras pokštavo dėl prametančio P. Jankūno: man irgi sakydavo – nuo vasario, Šarai (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Tik po gyvybiškai svarbių Thomo Walkupo ir Leo Westermanno tritaškių Šarūnas Jasikevičius galėjo kiek ramiau atsikvėpti: „Žalgiris“ pagaliau atitrūko dviženkle persvara, o iki lemiamo kėlinio pabaigos buvo likę kiek mažiau nei 2 minutės. Žalgiriečiai išsaugojo pergalingą pranašumą ir 88:75 palaužė pagirtinai kovojusią Alytaus „Dzūkiją“, kuri „Betsafe-LKL“ čempionate patyrė 4-ą nesėkmę.„Rungtynės tokios, kokių ir tikėjomės.

„Dzūkija“ žaidžia brandų, gerą, fiziniu kontaktu paremtą krepšinį. Turi tris pralaimėjimus, kurie galėjo virsti ir pergalėmis.

Ryškiai pritrūkome šviežumo mūsų mąstyme. Po dvigubos Eurolygos savaitės žaidėjams buvo sunku šiuo aspektu.

Padarėme tų klaidų, labai gaila, kad jas kartojame, nors jas peržiūrime po Eurolygos rungtynių. Šiuo atveju neiname į priekį, tenka pripažinti, kad kiekvieną mūsų klaidą „Dzūkija“ pavertė taškais.

Mus tikrai labai stipriai baudė už kiekvieną nesusikalbėjimą, už kiekvieną mūsų psichologinę klaidą.

Aš manau, dėl to ir turėjome tokias komplikuotas rungtynes“, – po mačo kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

Anot Š. Jasikevičiaus, pirmadienį dieną priimtas sprendimas dar leisti naujokui Derickui Waltonui atsipūsti ir pailsėti po ilgos ir varginančios kelionės iš JAV į Lietuvą.„Jis sekmadienį treniravosi, atrodė, kad ir šį rytą jis neblogai atrodė. Tačiau atvykęs į rungtynes pasijautė nelabai gerai, sakė, kad dar jaučiasi lyg kosmose. Savaime suprantama, kad šeštadienį atvykus iš JAV dar reikia laiko adaptuotis naujoje vietoje“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Taiklumu nedžiugino Paulius Jankūnas, kuris iš žaidimo pataikė vos 2 dvitaškius iš šešių, prametė abu tritaškius. Tačiau Š. Jasikevičius nematė jokio pagrindo nerimauti.

Š. Jasikevičius šypsojosi prisiminęs, kad prieš sezoną „Žalgirio“ pasiruošimą stebėjęs krepšinio specialistas Andrea Trinchieri teigė, kad 34-erių P. Jankūnas žaisti pradės nuo vasario.

„Atsimenu, kai buvau senas žaidėjas, man irgi sakydavo: „Nuo vasario, Šarai.“ Paulius, galvoju, žais anksčiau.

Nėra problema, kad jis nepataiko tų metimų iš žaidimo. Didžiulis dalykas, kad pagaliau susikuriame progas metimams, nes tai buvo didžiulė mūsų sistemos dalis. Dabar pradedame suprasti, kaip juos susikuriame. Galvoju, kad Paulius dar yra šoke, kad gauna tokius lengvus metimus išsimesti. Tai tik laiko klausimas, kada jis pataikys. Duok Dieve, kad juos tik susikurtume.“

Visą straipsnį skaitykite čia

altDELFI.lt ir Krepsinis.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis