J. Embiidą į savo aukų sąrašą įtraukęs D. Sabonis – gražiausio NBA nakties epizodo autorius (VIDEO)

Ne vieną varžovą dėjimais šiame sezone jau „pavaišinęs“ Domantas Sabonis praėjusią naktį Indianoje sumedžiojo kol kas stambiausią savo auką.

Lietuvis trečiajame kėlinyje įspūdingai įkrovė kamuolį į krepšį per Filadelfijos „76ers“ žvaigždės Joelio Embiido galvą bei papuošė gražiausių NBA nakties epizodų dešimtuką – D. Sabonio dėjimas jame užėmė pirmąją vietą.

Vienu geriausiai besiginančių NBA „centrų“ laikomas 213 cm ūgio J. Embiidas šiame sezone demonstruoja įspūdingą statistiką – 27,7 taško, 12,4 atkovoto kamuolio ir 2,3 bloko varžovams, tačiau D. Sabonis jam praėjusios nakties susitikime niekuo nenusileido ne tik pagal gražius epizodus, bet ir pagal efektyvumą.

D. Sabonis per 32 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, o keturiomis minutėmis ilgiau žaidęs kamerūnietis pasižymėjo 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių statistika. Tiesa, jo komanda galiausiai pranoko „Pacers“ – Filadelfijos klubas iškovojo pergalę 100:94.