Reklaminis skydelis

Kentėti Podgoricoje pasiruošęs Š. Jasikevičius: rungtynės bus negražios (VIDEO)Pragariško Eurolygos sezono pradžios tvarkaraščio iškankintas Kauno „Žalgiris“ leidžiasi į išvyką, teoriškai galinčią tapti viena lengviausių sezone. Žalgiriečių laukia po 15 metų pertraukos į Eurolygą grįžusios Podgoricos „Budučnost“ ekipos, pirmąsias penkerias rungtynes turnyre pralaimėjusios vidutiniu 13,6 taško skirtumu, išbandymas.Nepaisant to, kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius lengvo pasivaikščiojimo Juodkalnijos sostinėje nesitiki. Dvi pergales iš penkių galimų pasiekusiam „Žalgiriui“ taškas Podgoricoje yra būtinas, tad ir Šaras, kaip įprasta, į laukiančias rungtynes žvelgia itin rimtai.

„Tai – rimta komanda. Galbūt kažkiek jiems nesiseka, tačiau iš tikrųjų tai labai organizuota, fiziška, gerai treniruota komanda, kuri jau pernai rodė aukštą lygį ir pateko į Eurolygą bei šiais metais kovoja su visais.

Ši Eurolyga yra labai sunki, ir pergalės lengvai neateina“, – prieš išvyką į Podgoricą ir mačą su buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ trenerio Aleksandro Džikičiaus vadovaujama komanda tikino Š. Jasikevičius.Podgoricos ekipa yra nerezultatyviausia Eurolygos komanda, taip pat atliekanti ir mažiausiai rezultatyvių perdavimų. Ar jai netrūksta kūrėjų?

– Yra ir Nemanja Gordičius, ir Nikola Ivanovičius, žaidžiantys aukštu lygiu jau daug metų. Tikrai rimti varžovai. Jie primena klasikinę serbišką komandą – tikrai gerai ginasi, yra disciplinuoti, gerai išanalizuoja varžovus. Negalvoju, kad rungtynės bus labai gražios. Daug gražių rungtynių Podgoricoje ir nebūna. Reikės kentėti, tai bus visai kitokio stiliaus rungtynės, nei buvo su Madridu.

Neretai būna, kad žaidžiant Balkanuose tvyro įtempta atmosfera. Ar to galima tikėtis ir šįkart?

– Taip, ten atmosfera yra karšta. Žiūrovai juos tikrai palaiko, žiūrovai visame Balkanų regione supranta krepšinį. Manau, kad jų komanda nuo to tampa tik dar labiau fiziškesnė bei geresnė. Vėlgi jie turi puikų trenerį, kurį labai gerbiame, tad komanda bus labai gerai paruošta.

Kokius žaidėjus galima išskirti „Budučnost“ komandoje?

– Daug kas laikosi ant Gordičiaus rankų. Jis yra įžaidėjas, jis – komandos siela, ir vienas iš pagrindinių mūsų dalykų bus jį sukontroliuoti. Bet ir be jo yra daug gerų žaidėjų, jų rotacija yra didelė, naudojama 10–11 žaidėjų. Tiek Coty Clarke‘as, tiek Earlas Clarkas yra pavojingi žaidėjai, tas pats Alenas Omičius yra turėjęs rungtynių, kai atkovoja net 6–7 kamuolius puolime. Jis jau yra Eurolygos veteranas, o tai, aišku, yra faktorius.

Ar nulis „Budučnost“ pergalių grafoje rodo, kad tai – vienas silpnesnių varžovų?

– Nežinau, tos pergalės Eurolygoje nesimėto. Jas iškovoti labai sunku ir kiekviena pergalė yra aukso vertės.

Donatas Sabeckis debiutavo Liudvigsburgo komandoje. Galbūt atkreipėte dėmesį į jo žaidimą?

– Mačiau tik statistiką. Aišku, labai džiaugiamės, kad jis gauna daug laiko, o konkrečiai apie žaidimą negaliu kalbėti, nes nemačiau rungtynių.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis