Paieška


Apsilankyk!Reklama

NBA žvaigždė keldavosi rytais dėl D. Sabonio ir skirdavo jam išskirtinį dėmesįŠiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate įspūdingai žaidžiantis Domantas Sabonis jau spėjo užsitarnauti lygos ekspertų liaupsių, tačiau buvo laikai, kai lietuviui ne viskas klostėsi taip gerai.Oklahomos „Thunder“ vyriausiasis treneris Billy Donovanas buvo pirmasis aukštaūgio strategas NBA. Šis amerikietis neseniai prisiminė istoriją, susijusia su komandos žvaigžde Russellu Westbrooku ir prieš daugiau nei metus iškeistu Domantu Saboniu.

Strategas atskleidė, kad debiutiniame NBA sezone D. Saboniui su R. Westbrooku retai kada pavykdavo idealiai sužaisti derinį „2 prieš 2“ ir tada komandos lyderis nusprendė imtis savų metodų.

„Prisimenu, kaip prieš porą metų Sabonis su Westbrooku puolime nesužaisdavo „2 prieš 2“ derinio. Tada Russellas aštuntą valandą ryto pasikvietė Sabonį į salę ir treniravosi tol, kol pradėjo geriau suprasti vienas kitą. Tai tęsėsi ne vieną dieną, tačiau šis metodas pagaliau davė vaisių“, - prisiminė treneris.Verta pažymėti, jog šią istoriją treneris JAV žiniasklaidai atskleidė tada, kai sezono pradžioje R. Westbrookas turėjo pokalbį su kitu komandos krepšininku Terrance‘u Fergusonu.

„Thunder“ antrametis sezono pradžioje prastai atakavo krepšį, o po vienų rungtynių jis sulaukė skambučio iš R.Westbrooko.

„Kur tu esi?“, - paklausė NBA žvaigždė. T. Fergusonas atsakė ir R. Westbrookas jam pasakė: „Gerai, būsiu po 20 minučių“.

„Thunder“ žvaigždė tada atvyko pas komandos draugą ir jie kalbėjosi apie 30 – 45 minutes. R. Westbrookas tada įrodinėjo, kad T. Fergusonas turėtų mažiau galvoti ir tiesiog žaisti savo žaidimą.

TV3.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama