Reklaminis skydelis

S. Pešičiui LKL čempionatas – nerimtas: „Žalgiris“ Lietuvoje neturi konkurencijos, vien tik ruošiasi EurolygaiRytojaus Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygoje „Barcelonos“ krepšininkai netrukus leisis Kauno oro uoste, o prieš palikdami Kataloniją jie spėjo apie Lietuvos čempionus pasikalbėti su Ispanijos žiniasklaida.Keturias pergales iš eilės pasiekusios ekipos strategas Svetislavas Pešičius prieš kelionę nesiryžo įvardinti pavojingiausių „Žalgirio“ ginklų išskirdamas, jog Kauno klubo stiprybė – komandinis žaidimas ir kovingumas.

„Visi „Žalgirio“ žaidėjai yra pavojingi. Tai – labai gerai sukomplektuota ir kovinga komanda, kurioje svarbų vaidmenį gauna visi 12 krepšininkų. Tokioje pragariškoje atmosferoje, kokia rytoj tvyros Kaune, negalėsime žaisti vien greitai ir daug atakuoti – reikės rungtyniauti protingai“, – tikino patyręs serbų specialistas.

Ispanijos žurnalistai, užduodami klausimus S. Pešičiui, išskyrė keistą šio sezono „Žalgirio“ tendenciją – visas trejas rungtynes išvykose laimėję kauniečiai namuose pergalės skonio dar neragavo. Vis dėlto „Barcos“ strategas rado tam paprastą paaiškinimą.

„Namuose jie žaidė prieš labai galingus klubus – Vitorijos „Baskonią“, Stambulo „Fenerbahče“ ir Madrido „Real“. Tačiau išvykose jie nugalėjo tokius varžovus, kaip Stambulo „Anadolu Efes“ ir Atėnų „Panathinaikos“, tad tai daug pasako apie komandos pajėgumą“, – sakė treneris.Sėkmingai sezoną pradėjusi „Barcelona“ pergales skina ne tik Eurolygoje, bet ir Ispanijos ACB pirmenybėse. Ten su aštuoniomis pergalėmis iš devynių galimų katalonai dalinasi pirmąja vieta su „Real“, tačiau S. Pešičius nepraleido progos pasiskųsti dėl jo ekipai tenkančio krūvio, kai tuo tarpu „Žalgiris“ visą laiką esą gali skirti pasiruošimui tarptautinėms kovoms.

„Jie turi daugiau laiko koncentruotis į Eurolygą, kadangi savame čempionate (LKL) neturi konkurencijos. Visi „Žalgirio“ susitikimai Lietuvos pirmenybėse yra skirti pasirengimui Eurolygai, o tai – jų privalumas“, – aiškino S. Pešičius.

Savo ruožtu pagrindinis „Barcelonos“ įžaidėjas Thomasas Heurtelis prieš mačą tikino, jog pasirengti mačui su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamu „Žalgiriu“ itin padeda dvejus metus pagal kauniečio nubraižytas schemas žaidęs Kevinas Pangosas, šiuo metu ginantis katalonų pasididžiavimo garbę.

„Žalgiris“ pernai neatsitiktinai žaidė finaliniame ketverte, tad mūsų laukia sunkios rungtynės. Vis dėlto padedami Pangoso žinosime, kaip reikia žaisti prieš Jasikevičiaus gynybą, o tai gali tapti mūsų privalumu“, – sakė prancūzas.

„Žalgirio“ ir „Barcelonos“ akistata rytoj Kaune prasidės 20 val.

Alfa.lt


ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis