Reklaminis skydelis

Į Kauną grįžęs K. Pangosas atskleidė, ko išmoko iš Šaro ir perspėjo savo naujuosius komandos draugusPaulius Garkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Buvęs Kauno „Žalgirio" vedlys Kevinas Pangosas ketvirtadienio vakarą su „Barcelona" ekipa atvyko į Kauną. Penktadienį katalonai egzaminuos Kauno „Žalgirį", o buvęs žalgirietis pirmą kartą bus kitoje barikadų pusėje.Atvykęs į Kauną K. Pangosas pirmasis pasirodė oro uosto laukimo salėje ir kantriai atsakinėjo į visus žurnalistų klausimus.

Nė vienas kitas „Barcelonos" narys, įskaitant ir vyriausiąjį trenerį Svetislavą Pešičių, su žiniasklaida nekalbėjo.

K. Pangosas pripažino, kad nemažai bendrauja su buvusiais komandos draugais.Kaip pats vertini naujojo sezono startą? Kaip būtų galima palyginti trenerius Šarūną Jasikevičių ir S. Pešičių?

– Sezonas prasidėjo neblogai. Žinoma, reikia laiko priprasti prie naujos sistemos, prie naujų komandos draugų. Aš stengiuosi tobulėti, augti kaip žaidėjas. Stengiuosi išmokti kuo daugiau naujų dalykų.

„Barcelona" laimėjo ketverias rungtynes iš eilės. Ar tai rodo gerėjančią sportinę formą?

– Tikiuosi. Stengiamės kiekvienas rungtynes sužaisti vis geriau ir geriau. Manau, kad tai darome.

Kai kurie komandos draugai prasitarė, kad rungtynėms su „Žalgiriu" ruoštis bus lengviau, nes pats esate žaidęs Kaune. Ar treneris kažko klausė apie „Žalgirio" žaidimą?

– Taip, šiek tiek kalbėjau su žaidėjais ir komandos personalu. „Žalgiris" šį sezoną demonstruoja vis geresnį žaidimą ir atrodo tikrai solidžiai. Aš puikiai pažįstu šią komandą ir žinau, kad kiekvienas žaidėjas atiduoda visas jėgas.

Mes turime būti pasiruošę sunkioms rungtynėms ir daryti kuo mažiau klaidų, nes šeimininkai netruks jomis pasinaudoti.

Kaip manai, ar nuo praėjusio sezono „Žalgiris" labai pasikeitė?

– Tiesą pasakius nemanau, kad komandos žaidimas kardinaliai pasikeitė. Sezono startas buvo puikus, komandos branduolys išliko. Manau, kad komandoje tvyro puiki atmosfera.

Ką manai apie naują „Žalgirio" gynėjų grandį?

– Jie atlieka puikų darbą. Manau, kad naujokai tikrai gana greitai prisitaikė prie komandos – jie solidžiai vadovauja žaidimui, todėl laukia įdomi dvikova.

Visą straipsnį skaitykite čiaaltPaulius Garkauskas | DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama