Reklaminis skydelis

L. Kleiza sumalė į miltus „Rytui“ kaltinimus metusį ispanąVilniaus „Ryto“ komandą šia savaite sudrebino rimtos permainos. Ketvirtadienį klubo generalinis direktorius Darius Gudelis pasitraukė iš užimamų pareigų. Kiek anksčiau buvo paskelbta ir apie trenerio asistento Alberto Blanco išėjimą iš sostinės ekipos.Specialistas iš Ispanijos Vilnių nusprendė palikti „netyliai“. Portalo „24sek.lt.“ apžvalgininkas Kęstas Rimkus rašo, kad A. Blanco rudenį dirbo iš namų gimtojoje šalyje ir galiausiai tik su policijos palyda jis Vilniuje iš „Ryto“ komandos ofiso galėjo pasiimti savo daiktus.

Anot apžvalgininko, ispanas kaltina „Ryto“ vadovybę nesąžiningumu ir nesumokamais mokesčiais valstybei.

K. Rimkus apie situaciją su A. Blanco kalbėjosi su „Ryto“ komandos sporto direktoriumi Linu Kleiza.

„Mums Alberto Blanco situacija buvo seniai aiški. Girdime, ką jis kalba ir daro. Jis kenkia klubui. Jo pateikti faktai stipriai neatitinka tikrovės ir jis už tai atsakys. Jau seniai ieškojome jam kitų pareigų komandoje, nes jis nesugebėjo dirbti ir sutarti nė viename mūsų trenerių štabe.

Tai, ką jis bando daryti – tai šantažas. Bet mes nesiruošiame pasiduoti. Teisininkai dirba, jie išsiaiškins ir įrodys, kad viskas atlikta pagal Lietuvos įstatymus. Viskas daryta pagal tai, kas prieš tai valdė klubą (iki 2017 metų vasaros klubo savininku buvo Gedvydas Vainauskas).A. Blanco klube dirba trečius metus, bet mes su juo esame tik metus. Jis kalba apie tai, kas buvo dar dveji metai prieš tai. Blanco visi geriausi darbai matomi „Instagram“. Jis apsimeta, kad labai dirba, serga už mus ir stengiasi. Iš tiesų viskas buvo kitaip – nesibaigiančios intrigos klubo viduje“, - „24sek.lt“ žurnalistui Kęstučiui Rimkui sakė L.Kleiza.

Buvęs Lietuvos rinktinės lyderis taip pat teigė manantis, kad ispanas daugiau darbo krepšinio pasaulyje neras.

„Taip elgdamasis jis daugiau neras darbo krepšinyje. Žmonėms reikėtų pagalvoti, kuo tikėti – žmonėmis, kurie investuoja, ar tuo, kuris atvažiavo tik pasiimti. Jis nevertas nė vieno euro, kuris jam buvo sumokėtas“, - 24sek.lt sakė L.Kleiza.

Primename, kad šią savaitę didelį „Ryto“ sirgalių nepasitenkinimą sukėlė vieno iš komandos vadovų Antano Guogos žodžiai.

Garsusis verslininkas rėžė, kad pagrindinis „Ryto“ prioritetas yra Lietuvos rinktinė. Tiesa, kiek vėliau A. Guoga tvirtino buvęs ne taip suprastas.

„Žmonės turėtų suprasti, kiek Antanas Guoga yra prisidėjęs prie klubo ir kiek yra skyręs lėšų. Tai reikia gerbti. Negalima tik skaityti „Facebooke“ ir komentuoti. Labai sunku surinkti pinigus sporte. Mūsų žmonės labai daug prisideda ir labai serga už „Rytą“. Juos reikia gerbti, o ne maišyti su purvu“,- portalui „24sek.lt” tvirtino L. Kleiza.
TV3.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis