Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius – apie „Olympiacos“ čempionišką mentalitetą ir nerimą dėl senbuvių klaidų gynyboje (P. Jankūnas vėl praleis mačą)Šį ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos vienuoliktojo turo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje priims Pirėjo „Olympiacos“ komandą.Praėjusiame sezone Eurolygos ketvirtfinalyje su „Olympiacos“ kovojęs „Žalgiris“ sulauks sudėtį atnaujinusio varžovo, kuriam vadovauja ir naujas vyriausiasis treneris – Davidas Blattas.

Jo oponentas ir Kauno „Žalgirio“ ekipos treneris Šarūnas Jasikevičius mačo išvakarėse sakė, kad graikų komanda yra viena kiečiausių turnyre ir vis dar turi čempionišką mentalitetą.

„Svarbiausia nenusileisti jiems kova ir aistra. Nemanau, kad pas mus to nėra, tačiau žaidžiant su „Olympiacosu“ yra ypač svarbu. Reikia apsunkinti gyvenimą jų lyderiams. Jie vistiek pridarys mums tų problemų, tačiau reikia, kad jie dirbtų kuo sunkiau ir neprimestų lengvų taškų“, – sakė Š. Jasikevičius, paminėjęs, jog lyderiai išlieka tie patys, Graikijos krepšinio veteranai V. Spanoulis ir G. Printezis.Š. Jasikevičiaus teigimu, po naujo trenerio D. Blatto atvykimo graikų ekipa tapo kur kas greitesnė, be to, staigumo puolime prideda ir nauji ekipos įžaidėjai.

Tiesa, Kauno ekipa ketvirtadienio mače ir vėl turės verstis be ekipos kapitono Pauliaus Jankūno, kuris vis dar gydosi traumą, tačiau Š. Jasikevičius tikisi, kad vienas ekipos lyderių aikštėje pasirodys jau kitą savaitę.


     Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis