Reklaminis skydelis

„Vyriškiausia“ pergalė atpalaidavo Š. Jasikevičių: sirgaliams siūlė alaus ir traukė P. Jankūną per dantį (VIDEO)Vyriškiausia sezono pergalė – taip Šarūnas Jasikevičius apibūdino ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgirio" nagais ir dantimis laimėtą mačą prieš Pirėjo „Olympiakos" klubą.Pirmoje rungtynių pusėje 13 taškų skirtumu varžovus paleidę kauniečiai po ilgosios pertraukos tiesiog sužvėrėjo bei per paskutines 20 mačo minučių į savo krepšį graikams leido įmesti viso labo 27 taškus.

Pasiaukojančiai dėl kiekvieno kamuolio besigrūmę žalgiriečiai užvedė ir beveik sausakimšai „Žalgirio" areną užpildžiusius 14 385 sirgalius, o būtent nuo padėkos jiems Š. Jasikevičius pradėjo ir spaudos konferenciją po rungtynių.

„Eilinį kartą reikia padėkoti mūsų sirgaliams, kurie taip fantastiškai renkasi į mūsų rungtynes. Jeigu šnekėti apie rungtynes, tai šita pergalė yra fantastinė, – tikino Šaras. – Tai – vyriškiausia iš visų pergalių, kurią esame pasiekę su šita komanda.Turime vieną arba dvi gynybines sistemas. Pirmoji tikrai nedirbo, ji tiesiog nefunkcionuoja šiais metais. Tą mes žinojome ir bandome daryti korekcijas. Su kai kuriais dalykais šiandien pakoregavome net planą B ar C. Bet žaidėjų atsidavimas antroje pusėje buvo visai kitoks – buvo aibė situacijų, kai pirmoje rungtynių pusėje mano žaidėjai nebuvo pasiruošę kristi ant žemės, dar tie kai kurie neplanuoti tritaškiai „kerta per galvą".

Bet čia yra ir tavo, kaip subrendusio žaidėjo, ženklas – ar tu dėl puikaus varžovų žaidimo žaidi pagal žaidybinį planą, kimbi varžovams į atlapus ir bandai laimėti.

Nuo antrojo kėlinio pradžios pakeitėme gynybos sistemą, viskas ėjosi daug geriau. Antroje rungtynių pusėje aikštėje radome ir vedlį. Pirma rungtynių pusė visiems trims įžaidėjams buvo slogi, tačiau antrąją Nate'as (Woltersas) sužaidė tikrai puikiai, ką pasako ir jo statistika bei ne tik. Išskyrus vieną kartą, kai neprisiėmė atsakomybės ir įžaidėjo darbo, jis antrąją pusę žaidė fantastiškai.

Šita pergalė nėra tik pergalė – tai yra vyriška pergalė. Norint kažką pasiekti kiekviename sezone reikia tokių rungtynių, reikia išmokti perlaužti rungtynes tada, kai jos viskas yra prieš tave. Šiandien buvo labai geras ženklas Tikėsimės, kad mes ir toliau gerinsime žaidimą", – vylėsi Š. Jasikevičius.

Sakėte „viskas buvo prieš jus". Kas būtent?

– Kiekviena klaida ar net ne klaida buvo nubausta tritaškiais. „Olympiakos" pirmoje rungtynių pusėje pataikė 10 tritaškių, bet viską parodo ne šitas skaičius. Per pirmą pusę „Olympiakos" nebuvo padaręs nė vienos klaidos, reiškia gynybinė agresija iš mūsų pusės neegzistavo.

Bet kaip tokią komandą pavyko priversti per antrą pusę padaryti 16 klaidų, man irgi yra kosmosas. Viskas prasidėjo trečiajame kėlinyje nuo Brandono (Davieso) padarytos labai geros pražangos, nuo Brandono išprovokuotos pražangos puolime, o tai uždavė toną rungtynėms. Jautėsi antrojo kėlinio pabaigoje, kad gynyba visą laiką besikeičiant žaidėjais jau duoda mums pranašumą.

O dar kai sirgaliai taip prisideda – prieš 14 tūkstančių žmonių nėra lengva žaisti, kad ir koks tu aukštos klasės žaidėjas bebūtum, kokių turi „Olympiakos". Po mano techninės pražangos arenoje jautėsi toks garsas, kokio aš neprisimenu gal nuo praeitų metų atkrintamųjų. Man pradėjo net viena ausis skaudėti. Gal jau senstu, bet tikrai pradėjo – sąžiningai sakau. Tikrai ačiū jiems.


     
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis