Eurolyga: „Fenerbahce“ – „Žalgiris“ (Gyvai)

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio" komanda sužais Eurolygos aštuonioliktojo turo rungtynes. Kartu tai bus ir antrasis šios savaitės mačas Eurolygoje. „Žalgirio" varžovas – Stambulo „Fenerbahce" klubas.

Susitikimo pradžia – 19.45 val. Lietuvos laiku.

Vaizdo transliacija ČIA

Stambulo „Fenerbahce" sieks reabilituotis po nesėkmės antradienį: Rusijoje Turkijos čempionams po pratęsimo 78:84 pralaimėjus Maskvos srities „Chimki" nutrūko jų įspūdinga 12-os pergalių serija. Anot vieno „Fenerbahce" lyderio Kosto Slouko, naują sėkmingą atkarpą Turkijos grandas pasiryžęs pradėti nuo akistatos su „Žalgiriu".

Įdomu tai, kad Željko Obradovičiaus auklėtiniai patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės: savaitgalį vietinėse pirmenybėse „Fenerbahce" po pratęsimo 78:83 nusileido kukliai Bandirmos „Banvit" ekipai.

Strategas mūšyje su vienais Turkijos pirmenybių autsaiderių į aikštę metė toli gražu ne visus savo pavojingiausius ginklus. Rungtynėms net nebuvo registruoti Janas Vesely, Nikola Kaliničius ir Marko Guduričius, o Erickas Greenas žaidė vos 5 minutes. Tiesa, kai kuriems kertiniams „Fenerbahce" žaidėjams dėl šios priežasties teko itin didelis krūvis. Pavyzdžiui, Luigi Datome žaidė 39 min., Nicolo Melli – 36 min.

„Privalome reaguoti į nesėkmę prieš „Chimki", patyrėme netikėtą pralaimėjimą. Negalime ieškoti pasiteisinimų, kaltinti įtemptą tvarkaraštį ir viską suversti nuovargiui. Lengva šį ketvirtadienio vakarą nebus, žinome, kad „Žalgiris" gera komanda. Varžovai bus labai susikoncentravę ir pasiruošę gerai kovai, nes sužaidė prastas rungtynes su „Anadolu Efes" ekipa. Tad siekiant pergalės mums bus reikalingas maksimalus atsidavimas ant parketo", – kalbėdamas su Krepšinis.lt teigė K.Sloukas.

Vienas „Fenerbahce" lyderių puikiai žino Kauno ekipos naujoką Deoną Thompsoną, kuris ketvirtadienį turėtų debiutuoti naujoje komandoje.

„Tai puikus žaidėjas, turintis patirties Europoje. Nemanau, kad jis turės problemų pritampant naujoje vietoje. „Žalgiris" visada yra neparanki komanda, nesvarbu kur bevyktų rungtynės. Privalėsime visas 40 minučių sunkiai kovoti. Šįkart rungtyniausime namuose, kur visada jaučiame savų sirgalių palaikymą", – teigė „Fenerbahce" gynėjas.

Siekiant sėkmės „Ulker" arenoje, anot graiko, bus svarbu laikytis stratego Ž.Obradovičiaus nurodymų.

„Laiko pasiruošti šiam mačui daug neturėjome. Tiesą sakant po rungtynių Rusijoje tik atskridę į Stambulą keliavome tiesiai į areną, kur čia turėjome lengvą treniruotę. Tačiau tokios pat sąlygos ir „Žalgiriui". Esame patyrusi komanda ir žinome, kaip sudėtingomis sąlygomis pasiekti mums palankų rezultatą. Jei klausysime trenerio nurodymų, švęsime pergalę mes", – vylėsi K.Sloukas.

Eurolygos pirmame rate Kaune „Fenerbahce" šeimininkus po atkaklios kovos palaužė 82:75.