Reklaminis skydelis

J. Valančiūnas su pavydu stebi rungtyniaujančius komandos draugus: „Noriu greičiau spardyti ktiiems užpakalius”Jonas Valančiūnas dėl rankos piršto traumos jau ilgiau kaip mėnesį negali padėti Toronto „Raptors” komandai grumtis su pajėgiomis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubais. Akivaizdu, kad lietuvis krepšinio ilgisi labiau už viską.Uteniškis JAV žurnalistams atskleidė, kad dienos be krepšinio bėga lėtai, tačiau šiuo metu daugiau laiko jis praleidžia treniruoklių salėje.

„Laikas tikrai nuobodus. Dirbu sunkiai, kad palaikyčiau savo formą, tačiau tai toli gražu nėra tas pats, kaip grumtis krepšinio aikštelėje”, – kalbėjo J. Valančiūnas.

„Raptors” klubas prieš kelias dienas išplatino naujausią informaciją – buvo pranešta, kad lietuvis ant parketo negrįš dar bent mėnesį.  

Tokios medikų išvados J. Valančiūnui nepatiko. Jis tvirtina, kad šiuo metu noras žaisti krepšinį tiesiog liejasi per kraštus.„Noriu rungtynių. Noriu grumtis su kitais žaidėjasi, noriu greičiau kitiems spardyti sėdynes. Būtent šito man trūksta labiausiai”, – pasakojo vidurio puolėjas.

26-erių krepšininkui tai nėra pirmoji trauma karjeroje. Apie nuo sporto neatsiejamus sveikatos sutrikimus J. Valančiūnas taip pat turi savo nuomonę.

„Kiekvieną karta trauma yra labai blogai. Reikia ištverti panašius dalykus. Tiesiog sėdi ir žiūri kaip kiti žaidžia. Gerai, kad galiu bėgioti ir toliau dirbti su savo kūnu. Yra ir teigiamų dalykų, tačiau traumos yra labai negerai”, – šiek tiek nusišypsojęs dėstė lietuvis.

Toronto „Raptors” Rytų konferencijoje šiuo metu rikiuojasi antroje vietoje.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis