„Žalgirio“ sirgaliai po įžeidžiančios skanduotės „įkando“ L. Kleizai: „Kas visgi k...“? (FOTO) (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ sirgaliai sekmadienį gausiai susirinko į „Siemens“ areną, kur stebėjo LKL rungtynes tarp Vilniaus „Ryto“ ir „Žalgirio“ komandų.Spėjama, kad Vilniuje jų buvo tarp 500 ir 1000. Visi jie susirinko tam, kad pamatytų, kaip žalgiriečiai atsirevanšavo už pralaimėjiomą Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finale, kuomet „Rytas“ 70:67 nugalėjo Kauno „Žalgirį“ ir tapo šio turnyro čempionu.

Jie taip pat nepamiršo „Ryto“ klubo direktorius Lino Kleizos galimai skanduotos įžeidžiančios skanduotės, kuri buvo atliko viename iš Vilniaus barų, o vaizdo įrašas gausiai pasklido po internetą.

Ištikimiausių „Žalgirio“ sirgalių grupuotė „Green White Boys“ prisiminė L. Kleizos norą rungtyniauti „Žalgiryje“ ir pateikė kandų atsaką jam iškeldamo plakatą.

„L. Kleiza: žaidimas „Žalgiryje“ būtų svajonės išsipildymas. Kas visgi k***va?“, - ant plakato parašė fanai.

Primename, jog 2015 metais L. Kleiza viename iš intervių pasakė, kad žaidimas „Žalgiryje“ jam būtų svajonės išsipildymas.

Vėliau po rungtynių „Green White Boys“ socialiniame tinkle „Facebook“ rašė:

„Ar gali būt saldesnis revanšas? Priešas tiesiog pervažiuojamas mūsų mylimiausios komandos!

O čia mūsų pareiškimas Linui Kleizai. Kaunietis, kurio svajonė buvo pabaigti karjerą Žalgiryje. O vėliau ant stalo užvedinėjęs mus žeidžiančią skanduotę. Kas visgi kurva? Atsakymas kaip ir aiškus“, - teigė fanai.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama