Reklaminis skydelis

Memfyje riaumojantis J. Valančiūnas nuoskaudos dėl mainų neturi: vis dar palaiko „Raptors“ (VIDEO)Itin sparčiai į Memfio „Grizzlies“ gretas įsiliejęs Jonas Valančiūnas jau spėjo tapti sirgalių numylėtiniu, o puikią statistiką demonstruojančio lietuvio vedama komanda ėmė kilti iš Vakarų konferencijos dugno – pasiekė tris pergales iš eiles ir keturis laimėjimus per penkis pastaruosius susitikimus, „grizliai“ aplenkė Dalaso „Mavericks“ ir jau taikosi į kitas tris netoliese esančias ekipas.Po 18,5 taško, 8,8 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą iki trečiadienio vakaro rungtynių Atlantoje rinkęs „centras“ iš Lietuvos puikiai išnaudoja jam suteiktą progą, o pagaliau pajutęs pergalių skonį Memfyje jis baigia pamiršti ir praėjusią savo stotelę bei su Toronto „Raptors“ ekipa besivaikytą NBA čempiono trofėjų.

„Man smagu. Pas mus atvyksta gerų komandų, o žaisti ir laimėti prieš tokias kietas ekipas visuomet yra smagu“, – apie pastarosios savaitės pergales Memfio žurnalistams sakė J. Valančiūnas.

Lietuvis vos atvykęs į Tenesio valstijos miestą rėžė frazę, kurią daugelis „Grizzlies“ aistruolių įvertino su šypsena, – JV iškart nusitaikė į aštuntąją Vakarų konferencijos poziciją, leidžiančią žaisti atkrintamosiose varžybose.

Nors pernelyg toli nuo atkrintamųjų traukinio atsilikę „grizliai“ jo veikiausiai jau nepasivys, kovoti Memfio klubui yra dėl ko – J. Valančiūno komanda siekia išsivaduoti iš blogiausių NBA komandų aštuntuko ir tokiu būdu perleisti naujokų biržos šaukimą Bostono „Celtics“ klubui tam, kad netektų jo atiduoti kitąmet.

Tad paklaustas apie „tankinimą“ – specialų pralaimėjimų rinkimą, kad būtų užimta kuo žemesnė pozicija, – J. Valančiūnas net nusipurtė.

„Mes netikime „tankinimu“. Į aikštę einame su aiškiu tikslu – laimėti, o tam stengiamės susikurti tinkamus įpročius. Turime išmokti laimėti. Kol kas dar galime patekti į atkrintamąsias, tačiau net ir praradę tą viltį turime gerai pasiruošti ir nusiteikti kitam sezonui“, – kalbėjo lietuvis.

Tiesa, vis dar neaišku, ar J. Valančiūnas Memfyje bus ir rudenį – pasibaigus šiam sezonui uteniškis turės priimti sprendimą dėl 17,6 mln. JAV dolerių vertės sutarties pratęsimo. Toks jis „grizlių“ gretose nėra vienas – daugybę pokyčių atlikusi komanda turi vos kelias garantuotas sutartis kitam sezonui.

„Dabar nieko kito negalime daryti, tik eiti į aikštę ir žaisti kaip galime geriau, – paklaustas apie komandos ateities dėlionę spėlioti nebuvo linkęs Memfio komandos bokštas. – Visos tos kalbos apie perėjimus bus svarbios vasarą – kas lieka, kas išeina, kas pasirašys pelningas sutartis ir t. t. Dabar galime tik eiti į aikštę ir parodyti, ką galime padaryti.“

Šis sezonas J. Valančiūnui, ko gero, baigsis kaip niekad anksti – praktiškai iki birželio atkrintamosiose pripratęs kovoti lietuvis ilsėtis šįsyk galės nuo balandžio vidurio. Vis tik, jei „Grizzlies“ ir nesukurs stebuklo ir nepateks į atkrintamąsias, lietuvis jau žino, ką palaikys lemiamose šio sezono NBA kovose.

„Palaikau su jais ryšį, – apie santykį su buvusios savo komandos – „Raptors“ – atstovais kalbėjo J. Valančiūnas. – Pasižiūriu jų rezultatus, bet domiuosi ne tik „Raptors“, o ir visomis kitomis lygos komandomis. Jie buvo mano šeima, tad tikrai palaikau juos ir tikiuosi, kad jie nueis toli. Nelaikau jokių nuoskaudų.“


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis