Reklaminis skydelis

Memfyje riaumojantis J. Valančiūnas nuoskaudos dėl mainų neturi: vis dar palaiko „Raptors“ (VIDEO)Itin sparčiai į Memfio „Grizzlies“ gretas įsiliejęs Jonas Valančiūnas jau spėjo tapti sirgalių numylėtiniu, o puikią statistiką demonstruojančio lietuvio vedama komanda ėmė kilti iš Vakarų konferencijos dugno – pasiekė tris pergales iš eiles ir keturis laimėjimus per penkis pastaruosius susitikimus, „grizliai“ aplenkė Dalaso „Mavericks“ ir jau taikosi į kitas tris netoliese esančias ekipas.Po 18,5 taško, 8,8 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo per susitikimą iki trečiadienio vakaro rungtynių Atlantoje rinkęs „centras“ iš Lietuvos puikiai išnaudoja jam suteiktą progą, o pagaliau pajutęs pergalių skonį Memfyje jis baigia pamiršti ir praėjusią savo stotelę bei su Toronto „Raptors“ ekipa besivaikytą NBA čempiono trofėjų.

„Man smagu. Pas mus atvyksta gerų komandų, o žaisti ir laimėti prieš tokias kietas ekipas visuomet yra smagu“, – apie pastarosios savaitės pergales Memfio žurnalistams sakė J. Valančiūnas.

Lietuvis vos atvykęs į Tenesio valstijos miestą rėžė frazę, kurią daugelis „Grizzlies“ aistruolių įvertino su šypsena, – JV iškart nusitaikė į aštuntąją Vakarų konferencijos poziciją, leidžiančią žaisti atkrintamosiose varžybose.

Nors pernelyg toli nuo atkrintamųjų traukinio atsilikę „grizliai“ jo veikiausiai jau nepasivys, kovoti Memfio klubui yra dėl ko – J. Valančiūno komanda siekia išsivaduoti iš blogiausių NBA komandų aštuntuko ir tokiu būdu perleisti naujokų biržos šaukimą Bostono „Celtics“ klubui tam, kad netektų jo atiduoti kitąmet.

Tad paklaustas apie „tankinimą“ – specialų pralaimėjimų rinkimą, kad būtų užimta kuo žemesnė pozicija, – J. Valančiūnas net nusipurtė.

„Mes netikime „tankinimu“. Į aikštę einame su aiškiu tikslu – laimėti, o tam stengiamės susikurti tinkamus įpročius. Turime išmokti laimėti. Kol kas dar galime patekti į atkrintamąsias, tačiau net ir praradę tą viltį turime gerai pasiruošti ir nusiteikti kitam sezonui“, – kalbėjo lietuvis.

Tiesa, vis dar neaišku, ar J. Valančiūnas Memfyje bus ir rudenį – pasibaigus šiam sezonui uteniškis turės priimti sprendimą dėl 17,6 mln. JAV dolerių vertės sutarties pratęsimo. Toks jis „grizlių“ gretose nėra vienas – daugybę pokyčių atlikusi komanda turi vos kelias garantuotas sutartis kitam sezonui.

„Dabar nieko kito negalime daryti, tik eiti į aikštę ir žaisti kaip galime geriau, – paklaustas apie komandos ateities dėlionę spėlioti nebuvo linkęs Memfio komandos bokštas. – Visos tos kalbos apie perėjimus bus svarbios vasarą – kas lieka, kas išeina, kas pasirašys pelningas sutartis ir t. t. Dabar galime tik eiti į aikštę ir parodyti, ką galime padaryti.“

Šis sezonas J. Valančiūnui, ko gero, baigsis kaip niekad anksti – praktiškai iki birželio atkrintamosiose pripratęs kovoti lietuvis ilsėtis šįsyk galės nuo balandžio vidurio. Vis tik, jei „Grizzlies“ ir nesukurs stebuklo ir nepateks į atkrintamąsias, lietuvis jau žino, ką palaikys lemiamose šio sezono NBA kovose.

„Palaikau su jais ryšį, – apie santykį su buvusios savo komandos – „Raptors“ – atstovais kalbėjo J. Valančiūnas. – Pasižiūriu jų rezultatus, bet domiuosi ne tik „Raptors“, o ir visomis kitomis lygos komandomis. Jie buvo mano šeima, tad tikrai palaikau juos ir tikiuosi, kad jie nueis toli. Nelaikau jokių nuoskaudų.“


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis