Eurolyga: „Maccabi“ – „Žalgiris“ (Tiesiogiai)

Trečiadienį dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio" komanda pradeda 27-ojo turo rungtynėmis išvykoje. Žalgiriečių varžovas – Tel Avivo „Maccabi" klubas.

Susitikimo pradžia – 21.05 val. Lietuvos laiku.

Vaizdo transliacija ČIA

Daugkartinis Izraelio čempionas ir nuolatinis Eurolygos dalyvis į atkrintamąsias varžybas siekia sugrįžti po trejų metų pertraukos, o dar prieš ketverius metus „Maccabi" buvo pati stipriausia Europos krepšinio komanda.

Sėkmės formulės pastaraisiais metais ieškantis Izraelio pasididžiavimas sunkiai pradėjo ir šio sezono kovas. Per pirmus devynis turus „Maccabi" pasiekė vos vieną pergalę, kuri buvo išvargta prieš lygos naujokę Podgoricos „Buducnost".

Dar po šeštojo nesėkmingo turo įvyko permainos trenerių štabe – Nevaną Spahiją pakeitė graikas Ioannis Sfairopoulos, kuriam vadovaujant „Maccabi" pradėjo atgimimą ir kopimą aukštyn turnyrinėje lentelėje.

Bene sėkmingiausią etapą būsimi „Žalgirio" varžovai išgyveno antrojo rato pradžioje, kuomet nuo „Maccabi" metimų vienas po kito krito Maskvos CSKA, Barselonos „FC Barcelona" ir Atėnų „Panathinaikos" klubai.

Viena pergale daugiau už žalgiriečius turintys Tel Avivo krepšininkai šiuo metu užima dešimtąją poziciją tarp 16 Eurolygos komandų.

Pagrindiniu smuiku „Maccabi" puolime griežia Scottie Wilbekinas, per 25 žaidimo minutes sugebantis fiksuoti po 13 taškų ir po 3,3 rezultatyvaus perdavimo per mačą.

Sėkmingą trio su juo sudaro aukštaūgiai Johhny O'Bryantas (renka po 10,7 taško ir 5,7 atkovoto kamuolio bei Tarikas Blackas ( po 10,6 taško ir po 5,4 kamuolio).

Pirmajame komandų susidūrime Kaune 80:73 pergalę šventė Artūro Milaknio tritaškių užkurti kauniečiai, o svečius į priekį tempė minėti S.Wilbekinas (20 taškų) ir J.O'Bryantas (18 taškų).