Reklaminis skydelis

Š. Jasikevičius apie šansus patekti į aštuonetą: „Paskaičiau – galva svaigti pradėjo“ (VIDEO)Kauno „Žalgiris" vis dar vejasi atkrintamųjų traukinį. Penktadienio vakarą Kaune žalgiriečiai rezultatu 94:67 nugalėjo Stambulo „Daruššafaka" klubą ir Eurolygos turnyrinėje lentelėje įsirašė dvyliktą pergalę. Tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės.Spaudos konferencijoje „Žalgirio" strategas Šarūnas Jasikevičius nedaugžodžiavo. Jis padėkojo sirgaliams už tai, jog kauniečiai rungtynes stebi gausiausiai visoje Europoje. Anot trenerio, labai gražu, jog klubo sirgaliai savo palaikymą išreiškia ir sunkiu, ir šlovingu laikotarpiu.

„Stengiames iš paskutiniųjų patekti į pirmąjį aštuonetą turnyrinėje lentelėje ir dėl savęs, ir dėl sirgalių. Šiuo metu žaidžiame neblogą krepšinį," – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Po pergalės žurnalistai taip pat nevargino stratego klausimų gausa. Jų buvo vos keli, o strategas atsakė trumpai ir aiškiai.

- Kas komandoje pasikeitė, kad padidėjo dalinimasis kamuoliu, rezultatyvių perdavimų skaičius?

- Pirmiausia, pasikeitė gynėjų žaidimas. Jie tapo agresyvesni. Jie išpildo žaidimo planą ir žino kur turi galimybių atakuoti. Daug žaidėjų atsigavo po traumų, kiti perprato sistemą. Naujokai duoda labai daug. Pagaliau atėjo laikotarpis, kada visi galime mėgautis savo darbu.

- Ar neatrodo, kad pasikeitė ir gynyba?

- Aš manau, kad mes turėdami aibę traumuotų žaidėjų sugebėjome apsiginti. Gynyba visada buvo tas dalykas, kuris mus gelbėjo. Sugrįžus žaidėjams gynyba dar labiau sutvirtėjo, atsigavo ir puolimas.

- Po šios pergalių serijos atkrintamųjų etapas tampa labai realus. Ar skaičiuojate savo galimybes turnyrinėje lentelėje?

- Aš neskaičiuoju. Dabar vėl grįšiu namo, pasižiūrėsiu lentelę, bet tikslo skaičiuoti nėra. Turbūt manimi netikite.Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis