Reklaminis skydelis

D. Motiejūnas toliau demonstruoja neapykanta „Ryto“ ekipai: skandavo įžeidžiančią skanduotę ir traukė per dantį trenerį (VIDEO)Po dvejų metų pertraukos į NBA grįžo Donatas Motiejūnas, kur ir užbaigs savo klubinį sezoną.Iki persikėlimo į NBA, puolėjui prireikė dviejų sezonų Kinijoje įrodinėjant savo galimybes, tačiau galų gale „Spurs“ lietuviui pasiūlė sutartį iki šio sezono pabaigos.

Į Teksasą kartu su D-Mo atvyko ir treneris Virginijus Mikalauskas. Abu lietuviai linksmai leidžia laiką, o tai patvirtina D. Motiejūno „Instagram“ profilis, kuriame galime rasti linksmų epizodų iš už Atlanto.

Tiesa, čia 28 metų Kaunietis pademonstravo dar vieną išsišokimą.

„Spurs“ klubo aukštaūgis pasidalino vaizdo įrašu, kuriame skanduoja įžeidžiančią skanduotę prieš Vilniaus „Ryto“ ekipą. Ši skanduotė skiriama treneriui V. Mikalauskui.

„Radai plytą? Mesk į rytą - Radai dvi? Mesk abi“, - vaizdo įraše skanduoja lietuvis, kuris bando „įkąsti“ V. Mikalauskui.Primename, jog prieš dvi savaites atletas viešėjo Lietuvoje, kur aplankė artimuosius. Grįžęs į gimtąjį Kauną rado „Ryto“ komandos kombinezoną. Aukštaūgis taip supyko, kad jį išmetė pro duris.

„Kai grįžti namo į Kauną ir randi štai tokius kombinezonus. Štai ką mes tuomet darome“, - vaizdo įraše sako lietuvis.

Spėjama, kad šie D. Motiejūno poelgiai galutiniai jam užtrenkė duris į Lietuvos krepšinio rinktinę tol, kol ją treniruos Dainius Adomaitis.

Primename, jog tarp D. Motiejūno ir D. Adomaičio yra perbėgusi juoda katė.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis