Reklaminis skydelis

D. Motiejūnas kvailioja toliau ir vėl traukė per dantį V. Mikalauską: pasidalino šmaikščia nuotrauka apie „Rytą“ (FOTO)San Antonijaus „Spurs“ klubo aukštaūgis Donatas Motiejūnas ir treneris Virginijus Mikalauskas toliau linksmai leidžia laiką, o tai patvirtina D. Motiejūno „Instagram“ profilis, kuriame galime rasti linksmų epizodų iš už Atlanto.28 metų kaunietis vėl nepamiršo Vilniaus „Ryto“ ekipos bei pasidalino šmaikščia nuotrauka, kuri veikiausiai buvo skirta treneriui V. Mikalauskui.

„Ko šį sezoną daugiausiai gavo „Rytas“?“, - klausia D. Motiejūnas, o nuotraukoje pavaizduotos malkos.Primename, jog šią savaitę krepšininkas pademonstravo dar vieną išsišokimą.

„Spurs“ klubo aukštaūgis pasidalino vaizdo įrašu, kuriame skanduoja įžeidžiančią skanduotę prieš Vilniaus „Ryto“ ekipą. Ši skanduotė skiriama treneriui V. Mikalauskui.

„Radai plytą? Mesk į rytą - Radai dvi? Mesk abi“, - vaizdo įraše skanduoja lietuvis, kuris bando „įkąsti“ V. Mikalauskui.

Kiek vėliau D-Mo klausia fanų ir V. Mikalausko nuomonės, ar jis šaipėsi iš „Ryto“.

„Treneri, ar aš „stumiu“ ant „Ryto“?“, - klausė puolėjas, kuris iš karto sulaukė V. Mikalausko atsakymo.

„Aš manau, kad stiprokai“, - pusiau rimtai, pusiau juokais atsakė V. Mikalauskas.

Primename, jog prieš dvi savaites atletas viešėjo Lietuvoje, kur aplankė artimuosius. Grįžęs į gimtąjį Kauną rado „Ryto“ komandos kombinezoną. Aukštaūgis taip supyko, kad jį išmetė pro duris.

„Kai grįžti namo į Kauną ir randi štai tokius kombinezonus. Štai ką mes tuomet darome“, - vaizdo įraše sako lietuvis.

Spėjama, kad šie D. Motiejūno poelgiai galutiniai jam užtrenkė duris į Lietuvos krepšinio rinktinę tol, kol ją treniruos Dainius Adomaitis.

Primename, jog tarp D. Motiejūno ir D. Adomaičio yra perbėgusi juoda katė.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis