Reklaminis skydelis

„Maccabi“ nusitaikė į žydiškų šaknų turinti M. Echodą, kuriam siūloma suteikti pilietybęPrieš mažiau nei dvejus metus Vilniaus „Rytą“ papildęs Martynas Echodas greitai atrado save naujoje ekipoje. Jau pirmojo sezono metu visus savo pasirodymais stebinęs vidurio puolėjas šį mėnesį sulaukė ir solidaus apdovanojimo. 21-erių krepšininkas buvo išrinktas geriausiu jaunuoju Europos taurės turnyro krepšininku bei gavo kylančios žvaigždės apdovanojimą.Atletą pastebėjo ir galingieji Europos krepšinio grandai. „Sport5.co.il“ apžvalgininkas Roee Cohenas praneša, kad lietuvį savo gretose matyti nori Tel Avivo „Maccabi“.

Skelbiamas ir negirdėtas faktas, kad M. Echodo senelis yra žydų kilmės ir krepšininkas turi galimybę gauti šios šalies pilietybę.

Pasak portalo, tai ir yra daroma, tačiau šiuo metu susiduriama su trikdžiais, bet „Maccabi“ tikisi, kad iki ateinančio sezono pradžios šie reikalai bus galutinai išspręsti.

R. Cohenas teigė, kad aukštaūgis užimtų Alexo Tyuso vietą.Kaunietis šį sezoną Europos taurėje vidutiniškai pelnė po 9,6 taško, atkovojo po 5,1 kamuolio ir rinko po 11,7 naudingumo balo.

M. Echodas „Ryto“ komandoje užėmė antrąją vietą pagal atkovotus kamuolius, trečiąją pagal rezultatyvumą ir pagal naudingumo balus.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis