Reklaminis skydelis

Ž. Obradovičius liko sužavėtas atmosfera „Žalgirio“ arenoje: turite dėl to didžiuotis (VIDEO)Daug šilto ir šalto per savo ilgą ir trofėjais nusėtą karjerą matęs Željko Obradovičius trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse liko sužavėtas Kauno „Žalgirio“ sirgalių kurta atmosfera.Stambulo „Fenerbahče“ vairininkas po rungtynių, kuriose jo auklėtiniai iškovojo pergalę 66:57, pirmiausia išskyrė puikų palaikymą kūrusius 15 517 žaliai nusidažiusių aistruolių, ir tik vėliau kalbėjo apie susitikimą.

„Noriu pasveikinti žalgiriečius ir visus „Žalgirio“ sirgalius dėl atmosferos, kurią jie šiandien sukūrė. Tai yra kažkas ypatingo. „Žalgiris“ ir Lietuva garsėja meile krepšiniui, bet šiandien tai buvo kažkas neįtikėtino – kauniečiai turėtų dėl to didžiuotis“, – „Žalgirio“ sirgalius gyrė serbas.

Perėjęs prie rungtynių aptarimo, Željko pastebėjo jų panašumą su ankstesniais mūšiais prieš „Žalgirį“.

„Kalbant apie rungtynes, paskutinius trejus metus žaidžiant su „Žalgiriu“ susitikimai būna panašūs. Vyravo labai agresyvi ir kieta gynyba, buvo daug taktinių detalių, – kalbėjo „Fenerbahče“ strategas. – Viso sezono metu gerai atakavome tiek iš dviejų, tiek iš trijų taškų zonos, tad pasakiau komandai, kad jeigu nesiseka puolime, jeigu nesugebate pataikyti, turite remtis savo gynyba. Taip jau kartais nutinka, kad puolime gali nesisekti, tačiau gynyboje visuomet turi dirbti visu pajėgumu.

Tikiuosi, kad ketvirtadienį būsime dar geresni. Mums trūksta vos vienos pergalės iki finalo ketverto – turime ją pasiekti.“„Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius po susitikimo akcentavo, kad viena jo auklėtinių pralaimėjimą lėmusių priežasčių buvo neatsikovoti kamuoliai. Paklaustas, kas lėmė žvėriškai baudos aikštelėje besigrūmusių svečių sėkmę, Ž. Obradovičius nebuvo linkęs to sureikšminti ir vėl bedė pirštu į pramestus metimus.

„Prametėme daug metimų, o tai yra tiesiausias kelias į atkovotus kamuolius puolime. Visgi „Žalgiris“ dar kartą parodė, kad yra galingas. Šiose rungtynėse, kaip ir apskritai krepšinyje, svarbi yra kiekviena detalė. Esu laimingas dėl to, kaip šiandien kovėmės“, – tikino serbas.

Serijoje iki trijų pergalių 2-1 išsiveržusios ekipos strategas pasidžiaugė, kad jo vadovaujama komanda tinkamai sureagavo į pralaimėjimą praėjusį ketvirtadienį – šis Stambulo klubui buvo pirmasis savų sirgalių akivaizdoje šio sezono Eurolygoje.

„Suprantu, kad žaidėjams nėra lengva, bet toks jau tas krepšinis – reikia negalvoti apie nesėkmes ir stengtis, kad būtum patenkintas po kito mačo. Rezultatas nėra toks svarbus – šiandien būčiau laimingas bet kokiu rezultatu, nes mes žaidėme visiškai kitaip, nei tą darėme prieš penkias dienas Stambule“, – auklėtinius gyrė Željko.


Marius Milašius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis