Reklaminis skydelis

Į „Žalgirio“ atsisveikinimą bilietų dar yraNebeturintis kur trauktis Kauno „Žalgiris" ketvirtadienį bandys išlikti Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių - po trijų mačų 2:1 pirmauja Stambulo „Fenerbahce".Jei kauniečiams pavyktų išlyginti serijos rezultatą, lemiamos, penktosios rungtynės vyktų balandžio 30 d. Turkijoje.

Tiesa, nesvarbu, koks bus ketvirtadienio rungtynių Kaune rezultatas, tai bus paskutinė šį sezoną „Žalgirio" Eurolygos dvikova savo aikštėje.

Gera žinia sirgaliams – trečiadienį 16 val. dar buvo likę keli šimtai bilietų į šį mačą. Didžiausia tuo metu buvo pigiausių - po 37 eurus - kainuojančių bilietų. Jų buvo likę ir į arčiau aikštės esančias vietas, kur kainos didesnės.

Praėjusią savaitę vykusi bilietų prekyba į balandžio 23 d. Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes „Žalgirio“ arenoje viršijo visus populiarumo rodiklius. Tuomet bilietų pardavimo sistema patyrė nemažai trikdžių, tad buvo paskelbtas papildomas likusių 500 bilietų pardavimas. Jie neužilgo buvo išparduoti.Pradėjus prekybą į balandžio 25 d. mačą, pirmieji bilietus į rezervuotas vietas nuo balandžio 19 d. galėjo įsigyti tik „Žalgirio“ sezono abonementų savininkai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai.
 
Visuotinė bilietų prekyba buvo pradėta balandžio 23 d., antradienį, 15 val. Nors ir šįsyk sirgaliai didžiąją dalį bilietų nupirko per kelias valandas, sistema veikė be trikdžių. Trečiadienį apie 16 val. buvo išparduoti visi bilietai tik į tris zonas. Viena jų - antroji VIP parketinė eilė prie aikštės. Čia bilietai brangiausi - po 299 eurus.

Apie tai, koks svarbus ir galingas sirgalių užnugaris yra „Žalgiriui“, po antradienio rungtynių, kurias „Fenerbahce“ laimėjo 66:57, kalbėjo ir Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojo Stambulo klubo vyriausiasis treneris Željko Obradovičius: „Visų pirma, noriu pasveikinti „Žalgirį“, sirgalius, klubo organizaciją, kuri sukūrė puikią atmosferą. „Žalgiris“ ir Lietuva garsėja krepšiniu, todėl turi didžiuotis tuo, ką padarė“
 
Fanams gerų žodžių negailėjo ir „Žalgirio“ arenoje antradienį apsilankęs Jonas Valančiūnas: „Geras krepšinis, geri fanai, superinė atmosfera. Gera būti tokioje atmosferoje, dalyvauti tokiose rungtynėse, – pirmą kartą šį sezoną viešėdamas „Žalgirio“ arenoje teigė J. Valančiūnas, o paklaustas, ar galima būtų palyginti atmosferą NBA ir Kaune, nusišypsojo. – Lietuvių sirgaliai visą laiką buvo vieni iš geriausių, nėra čia ko ir lyginti.“Sportas.infoReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis