Reklaminis skydelis

Skandalas! A. Guoga vėl įsiutino „Ryto“ aistruolius: „Žalgirį“ Eurolygoje palaikė pasipuošęs klubo atributika (FOTO)Jau anksčiau ne kartą Vilniaus „Ryto“ aistruoliams užkliuvęs klubo prezidentas Antanas Guoga pasižymėjo dar sykį.Šįkart 45-erių europarlamentaras apsilankė „Žalgirio“ arenoje vykusiose rungtynėse, kurių metu ne tik palaikė amžinuosius sostinės ekipos varžovus, bet ir užsivožė „Žalgirio“ kepuraitę.

Toks vaizdas užfiksuotas tradiciškai Kauno klubo rungtynių metu padarytoje panoraminėje nuotraukoje, o į didžiausių priešininkų atributika pasipuošusio klubo prezidento elgesį jau sureagavo ir ištikimiausi „Ryto“ aistruoliai „B tribūna“.

„Mes nesustosim ir netylėsim, kol šita moralinė šiukšlė nedings iš Vilniaus krepšinio. Sėkmės rinkimuose, š... gabale“, – griežtai feisbuke rašė „Ryto“ aistruoliai.

Tiesa, pats A. Guoga nemano padaręs kažką blogo. Duodamas interviu tinklalapiui Basketnews.lt, politikas pareiškė esą „Žalgiris“ yra ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos komanda.„Žalgiris“ yra Lietuvos komanda. Aš pats esu gimęs Kaune, ir kai „Žalgiris“ tokiose svarbiose rungtynėse konkuruoja su geriausia Turkijos komanda, yra didelis noras, kad laimėtų jie, – kalbėjo A. Guoga. – Man žalią kepurėlę užsidėti ne gėda.“

Netrukus po to, kai Basketnews.lt publikavo šią naujieną, A. Guoga pasidalijo nuotrauka ir feisbuke. Šalia jos jis parašė: „O tai „Žalgirio“ rungtynėse kokia atributika reikėtų puoštis?“

„Ryto“ prezidentas Vilniaus klubo aistruolius buvo papiktinęs ir anksčiau, kai deklaravo, jog jam už „Ryto“ interesus yra svarbesni Lietuvos rinktinės reikalai.

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis