Reklaminis skydelis

Sukrėtimas: A. Guoga pasitraukė iš „Ryto“ prezidento postoVilniaus „Ryto" prezidentas Antanas Guoga atsižvelgė į komandos sirgalių grupės „B Tribūna" pareiškimą ir nusprendė pasitraukti iš savo užimamų pareigų.Šią žinią, reaguodamas į kiek anksčiau „B Tribūnos" išplatintą tekstą, europarlamentaras paskelbė savo feisbuke.

„Tokiose rungtynėse, kai visa Lietuva palaiko „Žalgirį", palaikau ir aš. Ir nesuprantu, kodėl turėčiau nepalaikyti – aš visada buvau ir būsiu už lietuviškas komandas ir gražų krepšinį. Jei vilniečiams tai trukdo – pasitraukiu, išsirinkite prezidentą, kuris nekenčia „Žalgirio". Sėkmės.

De jure, šį įrašą galima laikyti oficialiu pranešimu, jog traukiuosi iš Vilniaus „Ryto" Prezidento pareigų „B Tribūnos" prašymu", – rašė A. Guoga.

Politikas šitaip atsakė į Btribuna.lt tinklalapyje paskelbtą įrašą, kuriame teigiama, jog A. Guogos privalo nelikti klube – antraip sirgaliai pagrasino įkursią ir palaikysią kitą klubą Vilniuje.

„Norime, jog jo neliktų klube. Anksčiau ar vėliau. Jeigu po vasaros situacija klube nesikeis, „B Tribūna" visam laikui stabdys savo palaikymą ir planuos įkurti atskirą krepšinio klubą Vilniuje, kuris kiltų nuo žemiausių lygų, bet turėtų tinkamas vertybes ir nedarytų gėdos tikriems „Ryto" fanams", – rašė sirgaliai, kuriems neįtiko A. Guogos akibrokštas antradienio Eurolygos rungtynėse „Žalgirio" arenoje, kai „Ryto" prezidentas buvo užfiksuotas dėvintis Kauno klubo kepuraitę.

Maža to, kalbėdamas su Basketnews.lt, A. Guoga tame nematė nieko blogo.

„Žalgiris" yra Lietuvos komanda. Aš pats esu gimęs Kaune, ir kai „Žalgiris" tokiose svarbiose rungtynėse konkuruoja su geriausia Turkijos komanda, yra didelis noras, kad laimėtų jie, – tikino europarlamentaras. – Man žalią kepurėlę užsidėti ne gėda."

45-erių A. Guoga „Ryto" prezidentu tapo 2017-ųjų vasarą, kai pakeitė du dešimtmečius sostinės ekipai vadovavusį Gedvydą Vainauską.BasketZone.lt ir Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis