Paieška


Apsilankyk!Reklama

Pamainos A. White'ui ieškančio „Žalgirio“ akiratyje – Europos taurėje spindėjęs puolėjas (VIDEO)Vasarą Aarono White‘o veikiausiai neišlaikysiantis Kauno „Žalgiris“ jau dairosi pamainos dvejus metus Lietuvoje praleidusiam puolėjui.„Sportando“ žurnalistas Orazio Cauchi skelbia, kad Lietuvos čempionai yra susidomėję galimybe įsigyti šiame sezone Stambulo „Galatasaray“ klube žaidusį amerikietį Nigelą Hayesą.

24 metų 203 cm ūgio puolėjas Turkijos lygoje vidutiniškai renka po 12,6 taško, atkovoja po 5,4 kamuolio ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus, o dar ryškiau jis spindėjo Europos taurės varžybose, kur su „Galatasaray“ apranga pasižymėjo solidžiais 15,7 taško ir 5,6 atkovoto kamuolio vidurkiais.

N. Hayesas antrame pagal pajėgumą Europos turnyre pasižymėjo ir puikiu pataikymu – iš toli jis atakavo 43,2 proc. (19/44), o nuo baudų metimo linijos – net 91,7 proc. tikslumu (22/24).„Galatasaray“ šiam žaidėjui yra pirmoji stotelė Europos krepšinyje – iki tol jis trumpai gynė Los Andželo „Lakers“, Toronto „Raptors“ ir Sakramento „Kings“ garbę NBA lygoje, kurioje iš viso sužaidė 9 mačus.
Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama