Reklaminis skydelis

E. Messina apie Š. Jasikevičių NBA: „Jis nuostabus treneris, kuris tiktų NBA“Krepšinio profesoriumi Europoje tituluojamas ir San Antonijaus „Spurs“ klube besidarbuojantis Ettore Messina įsitikinęs, jog Kauno „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius tiktų NBA lygai.„Aš savo darbą vyriausiojo trenerio pareigose pradėjau būdamas 29 metų. Žinoma, kad ne NBA, bet Europoje. Negali lengvai nuspręsti, ar kažkas pasiruošęs. Viską parodys situacijos ir gyvenimas.

Kalbant apie Šarūną Jasikevičių. Jis buvo neeilinio talento įžaidėjas, o dabar Šaras yra nuostabus treneris, todėl viską atliktų tikrai gerai. Manau, kad jis tiktų NBA“, - pasakojo E. Messina.

E. Messina „Spurs“ klube darbuojasi nuo 2014-2015 m. sezono, o Eurolygoje keturius kartus tapo čempionu.Primename, jog Šaras yra sulaukęs Memfio „Grizzlies“ ekipos pasiūlymo. Jis taip pat buvo atsidūręs Klivlando „Cavaliers“ akiratyje.

Š. Jasikevičius su „Žalgiriu" turi dar dvejus metus galiosiančią sutartį, tačiau po kiekvienų metų kaunietis turi galimybę praktiškai netrukdomas palikti gimtojo miesto komandą. Pasibaigus Eurolygos atkrintamosioms varžyboms Šaras tikino, jog iš Kauno jį ištraukti bus labai sunku, tačiau neatmetė tokio scenarijaus ir pabrėžė, kad turi sulaukti „labai įspūdingo" pasiūlymo.BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis