Reklaminis skydelis

Paskutinės dienos Klaipėdoje: K. Maksvytis po sezono paliks „Neptūną“ ir pradės karjerą užsienyjePenktą sezoną prie Klaipėdos „Neptūno" ekipos vairo baigiantis Kazys Maksvytis ateinančiame sezone pradės legionieriaus karjerą.Tinklalapis Basketnews.lt praneša, jog 41-erių darbėniškis susitarė dėl dvejų metų sutarties su Permės „Parmos" ekipa, rungtyniaujančia aukščiausioje Rusijos krepšinio lygoje.

Pranešama, jog K. Maksvytis Permėje per du sezonus uždirbs apie 340 tūkst. eurų – per pirmąjį sezoną jis gaus 160, o per antrąjį – 180 tūkst. eurų.

Vyriausiąjį trenerį išlaikyti bandęs „Neptūnas" tokio atlygio pasiūlyti jam negalėjo – šiame sezone uostamiestyje K. Maksvytis uždirbo viso labo apie 50 tūkst. eurų.

Vienu perspektyviausių Lietuvos trenerių laikomas K. Maksvytis Klaipėdoje su pertrauka dirbo penkis sezonus – „Neptūnui" jis vadovavo 2012–2015 ir 2017–2019 m. Pusantro sezono 2015–2017 m. žemaitis dirbo ir Panevėžio „Lietkabelio" gretose.Abu klubus K. Maksvytis nuvedė į prieš tai neregėtas aukštumas – su „Neptūnu" jis 2013 ir 2018 m. iškovojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius, o 2014-aisiais pirmą kartą pateko į LKL finalą, tą patį pasiekimą pakartojo ir su „Lietkabeliu", kai finale žaidė 2017-aisiais.

„Parma" šiame VTB Vieningosios lygos sezone per 26 rungtynes iškovojo vos penkias pergales iš užėmė priešpaskutinę 13-ąją vietą. Šioje komandoje žaidžia ir lietuvis Eigirdas Žukauskas, liksiantis Permėje ir kitame sezone.Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis