Reklaminis skydelis

J. Valančiūnas apie apie šiurpuliukus už Lietuvą ir Kanados rinktinės „užpakalių spardymą“Gerą sezoną NBA sužaidęs Memfio „Grizzlies“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas nekantrauja apsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius.„Kiekvieną kartą, kai žengiu į aikštę su rinktinės marškinėliais, man per kūną eina šiurpas. Taip visada buvo ir visada bus. Žaisti rinktinėje man yra didžiausia garbė ir kaip žaidėjui, ir kaip žmogui. Esu patriotas, tad žaidimas rinktinėje suteikia prasmę“, – kalbėjo J.Valančiūnas.

27 metų aukštaūgis praėjusio sezono metu buvo išmainytas ir iš „Toronto Raptors“ persikėlė į „Memphis Grizzlies“ klubą.

Vis tik, persikėlęs į Memfį centras atsiskleidė naujomis spalvomis – per 19 rungtynių J. Valančiūnas fiksavo 19,9 pelnytų taškų ir 10,7 atkovotų kamuolių rodiklius.

Atletas teigė, jog susitikimas su Kanados rinktine bus ypatingas.„Žinant, kiek laiko rungtyniavau Toronte ir taip NBA lygoje atstovavau Kanadai, tai bus ypatingas mačas. Tačiau tuo pat metu tai bus mačas, kai stengsimės išspardyti jiems užpakalius“, – juokdamasis sakė lietuvis.

Kalbėdamas apie kitas grupės ekipas, krepšininkas pabrėžė, jog jos – ypač pajėgios.

„Mūsų grupė yra išties sudėtinga. Visi kalba apie Australiją ir Kanadą, ir jie yra teisūs. Šios komandos turi pasaulinio lygio žaidėjų, be to, nereikia užmiršti ir Senegalo. Jie taip pat gali būti labai pavojingi. Kaip sakė mūsų rinktinės strategas Dainius Adomaitis, tokioje grupėje nėra laiko siekti geros sportinės formos. Turi būti viršūnėje jau pasaulio čempionato starte“, – pasakojo JV.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis