Reklaminis skydelis

Mažoji Š. Jasikevičiaus ir „Žalgirio“ gerbėja sulaukė siurprizo (FOTO)Kauno „Žalgiris“ užtikrintai žengė į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą. Čempionų titulą ginantys kauniečiai Panevėžyje 84:63 (17:19, 22:13, 24:21, 21:10) susitvarkė su „Lietkabeliu“, laimėjo pusfinalio seriją 2-0 ir finale žais 26-ąjį kartą iš eilės.Šias rungtynes stebėjo ir mažoji „Žalgirio“ ir Šarūno Jasikevičiaus gerbėja, kuri visas rungtynes laikė plakatą, kuriame buvo parašyta - „Šarai, pasilik“.

Po mačo užfiksuotas mielas momentas, kuomet komikas Mantas Katleris nusifotografavo su mergaite ir pasidalijo nuotrauka socialiniuose tinkluose.

„Mėja siunčia žinutę Šarūnui Jasikevičiui. Negi dabar tokią gražią mergaitę nuliūdinsi?“, – prie nuotraukos parašė jis.Netrukus po šia žinute pasirodė „Žalgirio“ organizacijos atsakas, kuriame mažoji gerbėja gaus dovanų bilietus į pirmąsias LKL superfinalo serijos rungtynes Kaune.

„Mėja atvyks jau į kitas rungtynes Žalgirio arenoje ir turės galimybę pasisveikinti su Šaru, tad plakatą pamatys iš arti“, – parašė klubo atstovai.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis