Reklaminis skydelis

K. Maksvytis metė kaltinimus M. Echodui: jis šioje serijoje tapo Ž. Skuču (VIDEO)Kaziui Maksvyčiui nepavyko dar kartą iššokti aukščiau bambos ir jau trečią kartą karjeroje nuvesti savo vadovaujamą komandą į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą.Darbėniškio treniruojamas Klaipėdos „Neptūnas" pusfinalio serijoje nepasipriešino Vilniaus „Rytui" ir kitą savaitę stos į kovą ne didžiajame, o mažajame finale.

„Gaila, kad nepavyko išlaikyti reguliariajame sezone iškovotos antrosios vietos. Sunkiai dėl to dirbome. Prieš šią seriją vienas mūsų lyderių kalbėjo, kad su „Rytu" pagaliau išsiaiškinsime, ir deja, išsiaiškinome – varžovas buvo stipresnis, – po pralaimėjimo kalbėjo K. Maksvytis. – Mums šiandien rungtynių pradžia nebuvo pati geriausia. Sakysite, kad verkiu, bet pirmoje pusėje buvau nepatenkintas teisėjais, jų skirtomis pražangomis.

Bet turiu nukelti kepurę prieš „Rytą", jie sumetė sunkius metimus. Mums patiems reikia apsiraminti ir persiorientuoti kovai dėl trečios vietos, nors lūkesčiai buvo didesni."„Neptūno" strategas užsiminė ir apie daugiausiai kalbų sukėlusį rungtynių epizodą – Simo Galdiko diskvalifikacinę pražangą pirmajame kėlinyje, kai klaipėdietis galva smogė Martynui Echodui.

„Echodas šioje serijoje tapo Skuču. Pats pirmose rungtynėse smaugė Galdiką, vėliau boksavo. Simas nesusilaikė ir už tai gavo diskvalifikaciją, – savo įvykių versiją pateikė „Neptūno" vairininkas. – Manau, kad LKL turėtų atsižvelgti į Echodo elgesį visos serijos metu ir svarstyti nuobaudą. Šitas dalykas brendo visą seriją."

„Neptūnas" mažojo finalo serijoje prieš Panevėžio „Lietkabelį" startuos pirmadienį.
Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis