Reklaminis skydelis

Išvyskite: po klausimo apie tikslus finale D. Adomaitis nesusilaikė (VIDEO)Vilniaus „Rytas“ ir antrose pusfinalio rungtynėse dominavo ir tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe–LKL“ finalą. Bene įdomiausia turėjusi būti atkrintamųjų serija pasibaigė užtikrintu „Ryto“ triumfu 2-0 prieš Klaipėdos „Neptūną“.Po mačo vykusioje spaudos konferencijoje užfiksuotas linksmas epizodas, kurio autoriai - „Ryto“ strategas Dainius Adomaitis ir komentatorius Vaidas Čeponis.

Pastarasis paklausė trenerio, kokie tikslai finale? Laimėti jį, o gal iškovoti tik vieną pergalę?

Po šio klausimo D. Adomaitis susiėmė už galvos ir ėmė šypsotis.

„Koks čia klausimas? Faktas, „Žalgiris“ turi ilgesnį atsarginių suolelį, tad nėra jokių abejonių, kas finale yra favoritas“, - atsakė treneris.

Kalbėdamas apie rungtynes, strategas dėkojo žaidėjams ne tik už šią pergalę, bet ir už darbą viso sezono metu.

„Pirmiausia norėčiau padėkoti savo žaidėjams ne tik už šiais rungtynes, bet ir darbą viso sezono metu. Ne kiekvienas krepšininkas per savo karjerą turi tiek sunkių momentų su traumomis ir rotacija, kiek mes, – sakė D. Adomaitis. – Buvo lengva palūžti, bet žaidėjai išliko profesionalais ir padarė savo darbą.

O šiose rungtynėse svarbiausias buvo intensyvumas, vyrai išėjo žinodami mačo svarbą ir nenorėdami grįžti į Klaipėdą. Padarėme mažai klaidų, taktiškai viskas buvo super."


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis