Paieška


Apsilankyk!Reklama

Karjerą baigęs T. Parkeris – apie pagalbą Prancūzijos krepšiniui ir planą, į kurį įtrauktas M. KalnietisTašką savo krepšininko karjeroje padėjęs Tony Parkeris toli nuo savo mylimo sporto nenutols. Prancūzijos krepšinio įžymybė dar 2009-aisiais nusipirko Vilerbano ASVEL klubo akcijų, o prieš penkerius metus tapęs šios ekipos prezidentu siekia gimtosios šalies komandą iškelti į Europos elitą.ASVEL jau nuo kito sezono taps vienintele Eurolygoje rungtyniaujančia ekipa iš Prancūzijos, o po trejų metų kelsis ir į naują areną.

Naujoje Eurolygos vlogų rubrikoje kalbėjęs T. Parkeris apžvelgė savo planus su Vilerbano ekipa bei papasakojo, ko tikisi iš ateinančio sezono komandos, kurioje jis mato ir Lietuvos rinktinės įžaidėją Mantą Kalnietį.Apie norą valdyti komandą: „Apie tai svajojau dar nuo vaikystės. Visada kartojau, kad noriu tapti krepšininku, o baigęs karjerą turėti savo komandą. Mėgaujuosi viskuo, ką suteikia tokios pareigos – tiek pačiu krepšiniu, tiek žaidėjų viliojimu, rinkodara, arenos ir treniruočių bazių statymu."Apie tai, kodėl nusprendė investuoti būtent į ASVEL: „Iš pradžių norėjau rinktis Paryžių, kuriame žaidžiau du sezonus prieš persikeldamas į San Antonijaus „Spurs". Bandžiau įsigyti Paryžiaus komandą, bet ten viskas buvo labai komplikuota. Dėl to patraukiau į Lioną (Vilerbanas yra šio Liono priemiestis – Alfa.lt), kuris yra antras pagal dydį Prancūzijos miestas. Jis turi puikią rinką, didingą istoriją ir daug čempionų trofėjų."

Apie artimiausius planus: „Kai 2014 m. tapau komandos prezidentu, ėmėme kurti projektą, kuris apima ne tik ASVEL ekipą, bet ir krepšinio akademiją bei moterų komandą. 2017 m. įsigijome moterų komandą, o ateinantį rugsėjį atidarysime ir vaikų akademiją. Tai bus tarptautinė mokykla, kurioje mokysis vaikai iš viso pasaulio, o aš dėl to labai džiaugiuosi. Po kelerių metų, 2022 arba 2023 m., turėsime ir naują areną."

Apie savo tikslus: „Mano tikslas buvo grįžti į gimtąją šalį. Visada norėjau grįžti ir padėti Prancūzijos krepšiniui kilti į aukštesnį lygį. Aukščiausia riba, iki kurios galima pakilti, yra Eurolyga. Jau seniau mąsčiau, kad ASVEL gali ją pasiekti, ir galiausiai tai įvyko."

Apie ASVEL sudėtį kitą sezoną: „Mes niekada neturėsime tokio biudžeto, kokį turi Maskvos CSKA arba Madrido „Real". Dėl to turime dėlioti sudėtį protingai ir išradingai. Žinoma, remsimės jaunais žaidėjais, kurių vienas, Theo Maledonas, deda sparčius žingsnius į priekį. Kitąmet jis turėtų būti pakviestas pirmajame NBA naujokų biržos dešimtuke. Jis tikrai gaus šansą parodyti savo galimybes Eurolygoje, tačiau tikimės, kad subursime konkurencingą ne vien iš jaunų žaidėjų, bet ir iš veteranų, tokių kaip Mantas Kalnietis."
Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama