Reklaminis skydelis

L. Westermannas: „Esu atviras visiems pasiūlymams“Kauno „Žalgirio“ gynėjas Leo Westermannas davė interviu Prancūzijos krepšinio naujienų svetainei „Bebasket“ ir kalbėjo apie meilę Kauno klubui, ateities perspektyvas bei darbą su Šarūnu Jasikevičiumi.„Džiaugiuosi, kad sezonas baigėsi triumfu Lietuvos krepšinio lygoje, nes tai yra pagrindinis tikslas, kuomet rungtyniauji Kaune. Visi tikisi, kad kiekvienais metais laimės „Žalgiris“ ir kito varianto negali būti. Kai taip yra kalbama, privaloma pasiekti tai“, - teigė Leo.

Grįžote į Lietuvą antrajam savo sezonui. Turite tvirtus saitus su „Žalgiriu“?

– Taip, „Žalgiris“ yra mano širdyje. Tuo metu mano karjerai sugrįžimas buvo geriausia galimybė, dirbau su žmonėmis, kuriuos pažinojau ir kurie davė laiko man. Buvau labai laimingas.

Kiek įtakos jums turėjo Šarūnas Jasikevičius?

– Daug, man tai buvo labai svarbu. Su juo dirbti man visada bus smagu.Su „Žalgiriu“ pasirašėte vienerių metų sutartį.

– Iš tiesų, pasirašiau vieno sezono kontraktą su galimybe pratęsti dar vienam sezonui. Kol kas dar anksti žiūrėti į priekį, kadangi dauguma – ispanų, italų, prancūzų – čempionatai tebevyksta. Dabar sudėtinga pasakyti, kaip bus dėl artėjančio sezono.

Gal planuojate žaisti ASVEL, kuri rungtyniaus Eurolygoje, gretose?

– Neuždarau jokių durų. Esu labai laimingas „Žalgiryje“, o ar liksiu Kaune priklauso ne nuo manęs. Esu atviras visiems pasiūlymams ir juos išklausysiu.

L. Westermannas šį sezoną LKL pirmenybėse vidutiniškai pelnydavo po 7,2 taško, atkovodavo po 2,2 kamuolio, atlikdavo po 3,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 8,9 naudingumo balo.


BasketZone.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis