Lietuvos rinktinę nuvertina ir varžovai: prancūzai netiki, kad mūsiškiai išeis iš grupėsPrancūzijos rinktinės vyriausiasis treneris Vincentas Collet pasidalijo savo mintimis apie artėjantį pasaulio čempionatą.„Jeigu pateksime į kitą etapą, susitiksime su komandomis, kurios pretenduos į medalius. Aš net nesu tikras, kad Lietuva ten bus. Kanada man atrodo labai stipri ant popieriaus, o Australija antra geriausia turnyro komanda po JAV. Bus labai sunku“, – pasakojo V. Collet.

H grupėje lietuviai susikaus su Senegalo, Kanados ir Australijos rinktinėmis.

Tuo tarpu prancūzai kovos G grupėje, kurioje kovos su Jordanija, Vokietija ir Dominikos Respublika.Verta paminėti, kad jeigu Lietuvos rinktinė patektų į kitą etapą Prancūzijos ir Lietuvos rinktinės pakliūtų į tą pačią grupę.

Prancūzijos rinktinės kandidatų sąrašas: Andrew Albicy, Nicolas Batumas, Nando De Colo, Evanas Fournier, Rudy Gobertas, Thomasas Heurtelis, Louisas Labeyrie, Paulas Lacombe, Mathiasas Lessortas, Timothe Luwawu-Cabarrot, Amathas M'Baye, Adrienas Moermanas, Frankas Ntilikina, Vincentas Poirier, Axelis Toupane'as.

Rezervo žaidėjais įvardyti Moustapha Fallas, Edwinas Jacksonas, Lahoua Konate, Elie Okobo, Yakuba Ouattara, Guerschonas Yabusele bei „Žalgirio" atstovas Leo Westermannas.BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama