Reklaminis skydelis

„Žalgirio“ įžaidėjų grandis jau aiški? N. Williamsas-Gossas nesvarsto galimybės palikti PirėjųPirėjo „Olympiakos“ klubas neketina paleisti Kauno „Žalgirio“ susidomėjimo sulaukusio Nigelio Williamso-Gosso.Portalas „Eurohoops.net“ neigia bet kokius gandus apie 24 metų 192 cm ūgio įžaidėjo išvykimą iš Graikijos. Jis turi dar metus galiojantį kontraktą, o nutrauktas galėtų būti tik tuo atveju, jeigu žaidėjas keltųsi žaisti į NBA.

BasketZone.lt žiniomis, „Žalgirio“ klubas jau baigė komplektuoti įžaidėjų grandį, kurioje kitą sezoną žais į Kauną sugrįžęs Lukas Lekavičius ir liksiantis Leo Westermannas.

Verta paminėti, jog įžaidėjo pozicijoje žaisti gali ir kiti du LKL čempionų gynėjai - Thomas Walkuppas ir Marius Grigonis.Primename, jog „Olympiakos“ gynėjas buvo „Žalgirio“ prioritetų viršūnėje ir praėjusią vasarą, tačiau tuomet amerikietis pasirinko „Olympiakos“ pasiūlymą.

N. Williamsas-Gossas šį sezoną Eurolygoje per 26 minutes pelnydavo po 9,2 taško, atkovodavo po 2 kamuolius, atlikdavo 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 8,8 naudingumo balo.   

Graikijos čempionate atletas vidutiniškai įmesdavo po 11,3 taško, atlikdavo po 4,6 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo po 2,5 kamuolio ir rinkdavo po 12,8 naudingumo balo.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis