Reklaminis skydelis

„Žalgirio“ komplektacijos darbams einant į pabaigą: kokį pažymį parašytumėte „Žalgirio“ vadovams?Pastaraisiais metais itin anksti vasaros darbus pradėdavęs Kauno „Žalgiris“ dar nesibaigus senajam sezonui sudėties dėlionės ėmėsi ir šiemet. Tiesa, nors kauniečiai teoriškai jau susidėliojo didžiąją dalį sudėties, klaustukų dėl to, kokie žaidėjai pradės sezoną su Lietuvos čempionų apranga, vis dar išlieka nemažai.„Žalgiris“ šį pavasarį ir vasarą jau paskelbė apie sutartis su trimis naujais žaidėjais – Jocku Landale‘u, Nigelu Hayesu ir Luku Lekavičiumi. Be to, pratęstos sutartys su Roku Jokubaičiu ir Artūru Milakniu, kiek anksčiau tas pats padaryta ir su kapitonu Pauliumi Jankūnu.

Vienintelė pozicija, į kurią kauniečiai vis dar aktyviai ieško pastiprinimo, yra išvykusio Deono Thompsono palikta spraga aukštaūgių grandyje. Į ją šalies čempionai šiuo metu turi bent tris kandidatus – Pirėjo „Olympiakos“ praėjusiame sezone žaidusį Zachą LeDay‘ų, su Sasario „Dinamo“ Italijos vicečempionu tapusį Rashawną Thomasą ir Bambergo „Brose“ amerikietį Augustine‘ą Rubitą.

Visgi nors spragų sudėtyje beveik neliko, darbymetis „Žalgirio“ vadovams vis dar nesibaigia – jiems tenka spręsti ne vieną kitą klausimą.Šiuo metu „Žalgirio“ sudėtis atrodo taip:

Paulius Jankūnas, Thomasas Walkupas, Martinas Gebenas, Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis, Jockas Landale'as, Artūras Milaknis, Nigelas Hayesas, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis ir Gytis Masiulis.

BasketZone.lt kviečia įvertinti „Žalgirio“ komplektacijos darbus:
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama