Reklaminis skydelis

Milano klubo lietuviai – apie A. Gudaičio galimybes žaisti rinktinėje ir abiejų norą grįžti į „Žalgirį“„Kitokių pasikalbėjimų" laidoje apsilankęs Artūras Gudaitis paaiškino, kodėl prieš ketverius metus kiek netikėtai paliko Kauno „Žalgirį", pasirašydamas sutartį su amžinu šio klubo varžovu – tuometiniu Vilniaus „Lietuvos rytu".Pasak dabar Milano „AX Armani Exchange" klubui atstovaujančio aukštaūgio, tai lėmė jo konfliktas su vienu iš klubo darbuotojų.

„Tiesiog „Žalgiryje" buvo konfliktas su vienu žmogumi, darbuotoju. Maniau, kad man nėra kitos išeities, tik palikti komandą. Į užsienį vykti žaisti tada nenorėjau, todėl vienintelis kelias buvo žaisti „Lietuvos ryte", – pasakojo „centras".

Įdomu tai, kad paklausus, į kurią komandą norėtų grįžti labiau, A. Gudaitis vis tik pasirinko ne Vilniaus, o Kauno klubą.

Laidoje, kurią veda humoristas Mantas Katleris, A. Gudaitis lankėsi su praėjusiame sezone jo komandos draugu Milane buvusiu Mindaugu Kuzminsku. Tiesa, panašu, kad šią vasarą jų keliai išsiskirs – A. Gudaitis turėtų likti madų sostinėje, o savo vaidmeniu nepatenkintas M. Kuzminskas pripažino, kad greičiausiai į Italijos šiaurės miestą ateinantį sezoną nebesugrįš.

Tiesa, tikimybė, jog puolėjas vėl apsivilks „Žalgirio" marškinėlius, nėra didelė.„Kalbėjomės (su „Žalgirio" vadovais) dar sezonui nesibaigus. Aš norėjau palaukti ilgiau, tačiau „Žalgiris" norėjo greičiau komplektuoti sudėtį. Tai – natūralu. Bet (grįšiu – Alfa.lt) jei ne kitą sezoną, tai ateityje – manau, šitos durys dar nėra neuždarytos", – kalbėjo M. Kuzminskas.

Abu žaidėjai kalbėjo ir apie puikų A. Gudaičio sezoną nutraukusią kryžminių kelio raiščių traumą, dėl kurios „centras" nerungtyniavo dar nuo sausio pabaigos. Nors prognozuota, kad aukštaūgis ant parketo grįš tik rudenį, dabar jis sparčiai sveiksta ir netgi tikisi spėti visiškai atsistoti ant kojų iki Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklos, prasidėsiančios liepos 22-ąją, pradžios.

„Kokia tikimybė žaisti pasaulio čempionate? Procentais sunku paskaičiuoti, bet, tarkime, 50 ir 50", – pakankamai optimistiškai nusiteikęs kalbėjo A. Gudaitis.

Tiesa, šį optimizmą kiek nuslopino M. Kuzminskas, kuris įvardijo dar vieną svarbų faktorių, nuo kurio gali priklausyti A. Gudaičio kelionė į Kiniją.

„Jei tik nuo Artūro priklausytų, jis tikrai žaistų (pasaulio čempionate). Bet yra klubas, o jo „patariamasis" žodis viską ir nulems. Jei atvirai, manau, kad Artūrui bus sunku", – kalbėjo ketveriais metais už komandos draugą vyresnis krepšininkas.Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis