Reklaminis skydelis

Tarp geriausių į Europą galinčių patraukti NBA krepšininkų – ir D. Motiejūno pavardėJau po kelių dienų atsidarys NBA laisvųjų agentų rinka – joje pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos klubai graibstys geidžiamiausius žaidėjus be sutarčių, kurių šią vasarą – gausu kaip niekad.Visgi vietos NBA komandose atsiras ne visiems, o „Eurohoops" išskyrė 10 krepšininkų, kurie negavę pasiūlymų iš Šiaurės Amerikos komandų gali atsigręžti į Europos ekipas.

Tarp jų yra ir viena lietuviška pavardė – Donatas Motiejūnas, praėjusį sezoną žaidęs Kinijoje, o jį užbaigęs San Antonijaus „Spurs" klubo gretose.

„Žaidėjas, keliaujantis tarp NBA ir Kinijos bei atgal. Eurolygoje jis nežaidė jau senokai, tačiau šią vasarą situacija gali pasikeisti. Lietuvis svarstys įvairius variantus, o Europos klubai po puikaus pasirodymo Kinijoje pirmenybėse jam tikrai turėtų pateikti šūsnį pasiūlymų.D. Motiejūnas per savo karjerą iš viso sužaidė 262 rungtynes NBA, tuo tarpu Eurolygoje jis rungtyniavo vos 13-oje mačų – tris sužaidė atstovaudamas Kauno „Žalgiriui" ir dešimt – Gdynės klubui", – apie D. Motiejūną rašoma „Eurohoops" portale.

Be 28-erių lietuvio, į dešimtuką Europon galinčių patraukti žaidėjų įtraukti ir Milošas Teodosičius, Ekpe Udoh, Jimmeris Fredette'as, Salahas Mejri, Bradley Wanamakeris, Danielis Theisas, Alexas Abrinesas, Timothe Luwawu-Cabarrot ir Nazas Mitrou-Longas.


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis