E. Ulanovas atvirai apie Šaro baimę, derybas su kitais klubais, Ą.Tubelio poelgį ir už kiek pinigų pereitų į „Rytą“ (VIDEO)Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas surengė kasmetinę tiesioginę vaizdo transliaciją socialiniame tinkle „Facebook“, kur atsakinėjo į gerbėjų klausimus.E. Ulanovo sirgaliai klausinėjo apie „Žalgirio“ naujokus, viliones į kitus klubus, artėjantį sezoną, rinktinės aktualijas, atostogas, pomėgius, Igną Brazdeikį, naminius gyvūnus ir kitą.

Ulė atskleidė, kad neatmeta galimybės išvykti ateityje ir tikina, kad veikiausiai neseks Pauliaus Jankūno pėdomis, kuris per karjerą tik vieną sezoną praleido svetur.

Gal gali papasakoti apie derybas su Eurolygos klubais, kaip viskas vyko ir kodėl likai „Žalgiryje“?

– Buvo pasiūlymų, galėjau persikelti kitur, bet viskas taip susiklostė, kad liepos 12-oji buvo paskutinė, kai galėjo mane perpirkti. Oficialiai likau „Žalgiryje“ ir labai džiaugiuosi. Bus labai sunkus sezonas, daug iššūkių. Prognozuoti labai sunku kažką, artėja dar ir rinktinė. Klausė manęs dėl detalių.

Domėjosi Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Milano „Olimpia“. Negaliu sakyti, kad aš tiesiog atmečiau tuos pasiūlymus. Derybos ir kalbos vyko. Mano agentas labai smarkiai bendravo su Milanu, bet nebuvo taip, kad aš gavau paskutinį pasiūlymą ir turėjau spręsti. Galbūt klubo netenkino mano iškeltos sąlygos.

Su „Lokomotiv“ buvo konkrečiau viskas, bet priėmiau sprendimą, kad šiai dienai turiu Eurolygą savo kišenėje ir „Žalgirį“, kuris yra konkurencingas ir yra Europos elite. Nebuvo minčių keltis į žemesnį lygį. „Žalgiryje“ lieka paskutiniai kontrakto metai. Daug kas klausia, ar būsiu kaip Paulius Jankūnas. Aš tikrai nesu kaip Jankūnas. Ateis laikas, kai reiks kažką naujo pamatyti. Praėjusią vasarą buvo daug minčių palikti Kauną, bet nusprendžiau likti. Kai ateina sprendimo metas, aš pasikliaunu savo širdimi.Ką manai apie Ąžuolo Tubelio poelgį ir tą vaizdo medžiagą?

– Nežinau, ar mano nuomonė svarbi ir įdomi. Taip, mačiau tą vaizdo klipą. Sunku suprasti, ką jis galvojo ir ką galvojo jo draugas, paviešinęs tą klipą. Galbūt kažko nežinau, aš taip nedaryčiau, viską nurašykime jaunatviškumui. Talentingas vaikis, gal tai bus jam pamoka.

Kokie tikslai kitą sezoną?

– Lietuvoje privalome laimėti pirmas vietas. Aną sezoną velniškai sunkiai įšokome į Eurolygos atkrintamąsias. Sezono pradžia buvo sudėtinga, kai mes sunkiai laimėjome.

Kaip vertinate komandos sudėtį?

– Nauja komanda, sezono pradžia gali būti nelengva. Bandysime padaryti viską, jog įtrauktume naujus žaidėjus į sistemą ir padėtume jiems apsiprasti. Taip pat legionieriams reikės įprasti ir prie Lietuvos mentaliteto. Atrodė ir anksčiau, kad sudėtis nėra stebuklinga, bet išsisukdavome iš tos situacijos bei išspausdavome maksimumą.

Lietuvoje visada turime laimėti pirmą vietą. Dėl Eurolygos – smagu, kad pernai pavyko patekti į atkrintamąsias, bet buvo labai sunku. Sezono pradžia buvo labai sudėtinga, kai namuose patyrėme vieną pralaimėjimą po kito. Tik dėl geros reguliariojo sezono pabaigos patekome į ketvirtfinalį.

Už kiek persikeltumėte į „Rytą“?

– Nesikelčiau į „Rytą“. Esu žalgirietis ir visą savo gyvenimą čia norėjau žaisti. Nenorėčiau pareiti pas priešus. Manęs nesuprastų nei sirgaliai, nei draugai, nei šeima.  Ta priešprieša – natūralus dalykas, tas pats kaip Graikijoje tarp „Panathinaikos“ ir „Olympiakos“, ar Serbijoje – „Crvena Zvezda“ ir „Partizan“. Jei žaidžiu „Žalgiryje“, neįsivaizduoju situacijos, kurioje galėčiau pereiti į sostinės klubą.

Kaip vertini Lietuvos rinktinės šansus pasaulio čempionate?

– Burtai buvo negailestingi. Bus velniškai sunku. Lietuviai visada nebuvo favoritai, bet sugebėdavo įrodyti kažką. Mums tai bus geras iššūkis stengtis atstovėti ir įrodyti, kad galime būti geri.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama