Paieška


Apsilankyk!Reklama

Išreišk savo nuomonę! Kelintoje vietoje šiuo metu Eurolygoje regite „Žalgirį“? (Balsavimas)Pastaraisiais metais itin anksti vasaros darbus pradėdavęs Kauno „Žalgiris" dar nesibaigus senajam sezonui sudėties dėlionės ėmėsi ir šiemet, o liepos 16 d. gali teigti, kad ekipos komplektacija jau yra baigta.„Žalgirio" klubas šią savaitę oficialiai pranešė apie paskutinį naujoką - Zacho LeDay atvykimą.

„Žalgiris" šį pavasarį ir vasarą taip pat paskelbė apie sutartis su keturiais naujais žaidėjais – Jocku Landale'u, Nigelu Hayesu, Alexu Perezu ir Luku Lekavičiumi. Be to, pratęstos sutartys su Roku Jokubaičiu ir Artūru Milakniu, kiek anksčiau tas pats padaryta ir su kapitonu Pauliumi Jankūnu.

Šiuo metu „Žalgirio" sudėtis atrodo taip: Paulius Jankūnas, Thomasas Walkupas, Zachas Leday, Alexas Perezas, Martinas Gebenas, Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis, Jockas Landale'as, Artūras Milaknis, Nigelas Hayesas, Lukas Lekavičius, Rokas Jokubaitis ir Gytis Masiulis.

Eurolygos naujasis sezonas prasidės spalio 3 dieną.BasketZone.lt kviečia išreikšti nuomonę, kelintoje vietoje šiuo metu Eurolygoje regite „Žalgirį“:

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama