Reklaminis skydelis

Praviras duris „Nevėžiui“ palikusi LKL neįsiklausė į „Žalgirio“ norą: sieks, kad turnyre žaistų 10 komandųLietuvos krepšinio lyga (LKL) ir toliau neuždaro durų Kėdainių „Nevėžiui“. Prieš kelias dienas paskelbusi, jog 17 metų aukščiausiame šalies divizione žaidusi vidurio Lietuvos komanda dėl neįvykdytų reikalavimų šalinama iš LKL, po trečiadienį įvykusio susirinkimo valdyba vis dar paliko viltį galiausiai susizgribusiems kėdainiškiams.Tiesa, eilėje prieš „Nevėžį“ netikėtai atsidūrė Jonavos komanda. Jos vadovams buvo pasiūlyta užimti 10-ąją LKL vietą komerciniu būdu.

„Jiems yra pateiktos sąlygos ir jie turi pasitarti klubo viduje, ar šios sąlygos jiems tinka, – tikino LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas, atskleidęs, jog Jonavos ekipai nebus taikomas įprastinis 400 tūkst. eurų mokestis, kuris imamas iš komerciniu būdu į turnyrą norinčių patekti komandų. – Čia yra neeilinė situacija ir klubai supranta, kad lygai reikalinga dešimta komanda. Dėl to buvo priimtas kitoks sprendimas, tačiau dėl konkrečių sąlygų kol kas nenoriu šnekėti.“

Pasak R. Brazausko, jei Jonavos klubo vadovai nesutiktų su pateiktomis sąlygomis, tuomet į jų vietą gali būti grąžintas „Nevėžis“. Daugiau nei mėnesį delsę, tačiau taip visų niuansų ir nesusitvarkę klubo vadovai pastarosiomis dienomis kibo į darbą.

„Turime iš jų žinių, kad vyksta derybos tarp senų dalininkų ir naujų investuotojų. Jos pajudėjo teigiama linkme, pasistūmėjo į priekį. Jie dar turi šansą iki penktadienio, kad apsispręstų dėl dalyvavimo čempionate. Bet tik tuo atveju, jei Jonavos atsakymas bus neigiamas“, – sakė R. Brazauskas.

LKL valdybos susirinkime, kuriame be R. Brazausko dalyvavo ir visų devynių LKL klubų vadovai bei lygos prezidentas Remigijus Milašius, galutinis sprendimas nepriimtas, tačiau susitarta dėl termino – visi taškai ant „i“ turėtų būti sudėti iki penktadienio 15 val.„Turime dar 48 valandas, per kurias turėtų būti priimti visi sprendimai, – patikino LKL generalinis direktorius. – Tikėjomės, kad galėsime priimti sprendimus ir apie juos pranešti šiandien, tačiau sprendimas yra toks, kad šiai dienai yra du kandidatai į dešimtąją vietą komandų sąraše.

Jonavos komandai valdyba pateikė pasiūlymą, jie turėtų atsakyti rytoj. Jeigu Jonavos komandos atsakymas bus neigiamas, tokį šansą turės „Nevėžio“ klubas. Jis turi įvykdyti reikalavimus iki rugpjūčio 23 d. 15 val.

Žinoma, lieka ir trečias variantas – devynios komandos. Visgi, kaip jau minėjau pradžioje, beveik visi pasisako už tai, kad būtų 10 komandų.“

Sakydamas „beveik“, R. Brazauskas atskyrė vieną komandą, kurios noras buvo likti su mažesnio klubų skaičiaus formatu. Nesunku atspėti, kurios ekipos atstovas balsavo už 9 komandų variantą.

„Žalgiris“, – atskleidė R. Brazauskas. – Jie turi labai didelį rungtynių skaičių, tad balsavo už tai, kad liktų devynios komandos.“Marius Milašius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama