Reklaminis skydelis

Teisėjavimu nusistebėjęs D. Adomaitis: apie prastą startą ir sunegelavusius rinktinės lyderius (VIDEO)FIBA pasaulio taurės turnyrui besiruošianti Lietuvos krepšinio rinktinė paskutinį pasirengimo etapą pradėjo pergale. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kontrolinio turnyro Pietų Korėjoje pirmose rungtynėse 86:57 (21:13, 13:14, 27:18, 25:12) nugalėjo šeimininkų komandą.Po mačo rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pasidžiaugė antrąja mačo dalimi ir tuo, kad minučių ant parketo gavo visas dvyliktukas.

„Pirmoje pusėje netenkino. Tai normalu dėl kelionės ir situacijos. Koncentracija ir kantrybė – mums šių dalykų trūko. Kai prastai komunikuodavome, jie mus baudė lengvais taškais. Todėl ta pirma pusė buvo tokia negraži. Kai tik sutvarkėme komunikaciją gynyboje ir kai koncentracija buvo žymiai geresnė, viskas stojo į savo vietas“, – kalbėjo treneris.

Treneris taip pat pakomentavo, kaip rimtai sunegalavo bei komandai padėti negalėjo Domantas Sabonis ir Marius Grigonis.

„Gydytojas nuvažiavo daryti tyrimų į ligoninę. Bus kažkas aiškiau, ar tai yra bakterija ar kokia infekcija. Manau, kad šįvakar jau turėsime kažkokius atsakymus.

Kalbant apie maistą. Sunku pasakyti, kas čia nutiko. Viešbutis geras, maistas lyg irgi geras. Turėjome susirinkimą, kalbėjome apie tai, kad vandens negalima gerti niekur kitur, gydytojai viską papasakojo, nežinau. Kažkas kažkam netiko“, – pasakojo D. Adomaitis.D. Adomaitis liko nepatenkintas, kaip dirbo teisėjai.

„Pradžioje buvo akivaizdžios pražangos prieš JV, o trečias momentas jau toks gręsiantis trauma. Tada sekė toks ketvirtas jau nesportinis elgesys. Aš turiu saugoti žaidėjus. Buvo tokia (mano) reakcija, o atsakymą gavome tokį, kokio norėjome“, - teigė specialistas.BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis