Paieška


Apsilankyk!Reklama

M. Paulauskas žarstė komplimentus D. Adomaičiui: „Aš tikiuosi, kad jis apsigalvos"Lietuvos rinktinė pirmadienį nugalėjo Dominikos Respublikos krepšininkus bei perglaingai baigė kovas Pasaulio čempionate. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai L grupėje užėmė trečiąją vietą ir į ketvirtfinalį nepateko.Olimpinis čempionatas Modestas Paulauskas pasidalino mintimis apie rinktinės žaidimą ir jos ateitį.

„Manau, rinktinės žaidimas čempionate buvo pakankamai aukšto lygio. Rinktinė verta būti ne tokioje vietoje, kokioje atsidūrė, o žymiai aukštesnėje. Gaila, kad dėl kai kurių priežasčių to nepavyko padaryti. Nenoriu gilintis į tas priežastis, nes nebuvau ten, bet visi puikiai žinome, kad teisėjavimas šiame pasaulio čempionate buvo ypač žemo lygio.

Nedrįsiu detalizuoti, ko pritrūko rungtynėse su australais ir prancūzais. Palikime tai trenerių štabui, kuris žino visas smulkmenas. Galiu tik pasakyti, kad teigiamai vertinu mūsų komandą. Maniau ir prieš čempionatą sakiau, kad komanda verta ketvertuko, o toliau jau viskas susidėlios pagal situaciją. Visgi yra kaip yra.

O dėl trenerio pasitraukimo, tai be reikalo prigijo tas pasakymas, kad jei komanda pralaimėjo - pralaimėjo treneris. Komanda yra visuma - žaidėjai, trenerių štabas, galų gale federacija. Kai laimime, visi džiaugiasi, vienas kitą sveikina ir apsidovanoja. O pralaimėjome, ir viskas - kaltas treneris. Manau, tai neteisinga. D.Adomaitis yra geras treneris. Be reikalo jis taip paskubėjo.

Gal taip nuspręsta pasikarščiavus, gal praeis kelios dienos ir po pokalbių su draugais, treneriais, federacija jis priims kitą sprendimą. To jam ir linkiu - nepasiduoti požiūriui, kad treneris visada kaltas dėl pralaimėjimo. Tegul paskutinį žodį jis pasako šiek tiek atvėsęs.

Lietuvoje turime daug trenerių, bet dirbti tokiame poste yra daug sunkiau nei treniruoti kokią klubinę komandėlę. Vis sakome pavardes - yra tas, yra kitas, tačiau tokiame poste gero trenerio vardas gali greitai dingti. Aš visgi tikiuosi, kad D.Adomaitis apsigalvos. Nereikia įkritus į pirmą duobę visko mesti. Visi krentame į duobes, bet reikia mokėti iš jų išlipti", - kalbėjo M. Paulauskas.Arūnas Abromaitis | Respublika.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama