Lietuvos rinktinės trenerio paieškos dar nebaigtos: LKF kalbėsis su Š. JasikevičiumiAntradienį paaiškėjo, kad Kazys Maksvytis nusprendė siekti Lietuvos rinktinės trenerio posto.Pranešama, kad 42-ejų specialistas susitarė su Permės „Parmos" klubu ir rodo norą perimti nacionalinės šalies komandos vairą.

Jį jam praėjusią savaitę pasiūlė iš Kinijos grįžę Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovai Arvydas Sabonis ir Mindaugas Špokas.

Tiesa, K. Maksvytis nėra vienintelis kandidatas užimti rinktinės trenerio poziciją.

BasketZone.lt šaltiniai patvirtino 15min.lt skelbtą informaciją, kad Arvydas Sabonis artimiausiu metu susitiks su Kauno „Žalgirio" vyriausiuoju treneriu Šarūnu Jasikevičiumi, kuriam taip pat bus pasiūlytos tokios pareigos.

Tačiau mažai tikėtina, kad Šaras priims Sabo pasiūlymą, nes pastaraisiais metais jis ne kartą buvo pareiškęs, kad jo nedomina rinktinių krepšinis. Juolab, darbas „Žalgiryje“ ir Eurolygoje nesuderinamas su nacionaline komanda.Naujasis Lietuvos rinktinės strategas turėtų būti patvirtintas per lapkričio 12-ąją vyksiantį LKF vykdomojo komiteto posėdį. Jis šiame poste pakeis Dainių Adomaitį, rinktinei vadovavusį nuo 2016-ųjų rudens, o pasitraukusį po nesėkmingo pasirodymo pasaulio čempionate.

Naujojo trenerio pirmieji išbandymai lauks jau vasarį, kai startuos 2021 m. Europos čempionato atranka. Kitą vasarą Lietuvos rinktinės lauks ir olimpinių žaidynių atranka, kurią planuojama rengti birželio pabaigoje.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama