Eurolygos žaidėjai džiūgauja: ant parketo neliks traumas kainavusių lipdukųEurolygos žaidėjų asociacija (ELPA) galiausiai pasiekė tai, dėl ko turnyro krepšininkai skundėsi jau daugybę metų.Pranešama, kad nuo šiol ant Eurolygos arenų parketo tarp tritaškio ir krepšio nebeliks priklijuojamų reklamų – komandos galės naudoti tik reklamas iš dažų, kurios nėra pavojingos žaidėjams.

„Žaidėjų sveikata mums yra svarbiausia, – rašoma ELPA įraše „Twitter“. – Eurolygos arenų parketas nuo šiol bus švaresnis ir saugesnis.“Dėl reklamų lipdukų per pastaruosius metus skundėsi ne viena Eurolygos ir Europos taurės įžymybė. Kadaise Kauno „Žalgirio“ arenoje paslydęs dėl reklaminio lipduko traumą patyrė Pirėjo „Olympiakos“ puolėjas Georgios Printezis, o dar pernai apmaudą dėl slidžių reklamų liejo ir Vilniaus „Ryto“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, kai jo atstovaujamos komandos krepšininkas D. J. Seeley lemiamu metu paslydo ir nesugebėjo atlikti pergalingo metimo.

ELPA inicijuotą sprendimą giria daugybė Eurolygos žaidėjų – tviteryje jam pritarė Nikola Mirotičius, Nemanja Nedovičius, Omri Casspi, Mattas Janningas, Sergio Rodriguezas ir kt.Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama