Oficialu: K. Kemzūra „Olympiacos“ treniruos iki sezono pabaigosPirėjo „Olympiakos“ klubo vadovai nutraukė vyr. trenerio paieškas ir išreiškė pasitikėjimą Kęstučiu Kemzūra.Klubas oficialiai pranešė, jog lietuvis šiose pareigose lieka iki sezono pabaigos.

Mūsiškio vadovaujami „raudonieji" Eurolygoje yra pasiekę 1 pergalę ir patyrę 2 nesėkmes.

Skelbiama, kad buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris artimiausiu metu imsis permainų ir atsisveikins su keliais iš klubo krepšininkų.

„Aš norėčiau atlikti pakeitimus sudėtyje. Turime pasikalbėti su klubo vadovais ir manau, kad atliksime tai, ką turime atlikti. Apie savo ateitį kol kas neturiu jokios informacijos. Noriu, kad komandai būtų kaip įmanoma geriau, bet nėra lengva daryti pakeitimus tokioje sezono stadijoje. Prieš darydami kažkokius veiksmus turime pagalvoti dukart“, – kalbėjo K. Kemzūra.

„Eurohoops“ praneša, kad realiausi pretendentai palikti komandą yra keturi amerikiečiai – Wade'as Baldwinas, Willas Cherry, Augustine'as Rubitas bei Ethanas Happas.

Primename, kad K. Kemzūra netikėtos progos sulaukė tada, kai po pirmųjų Eurolygos rungtynių komandą paliko Davidas Blattas.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama