Š. Jasikevičius: „Reikia daugiausiai dėkoti sirgaliams už tokią atmosferą“ (VIDEO) (D. Adomaičio komentaras)Antrajame kėlinyje įspūdingą spurtą surengęs Kauno „Žalgiris“ (6-0) tęsia pergalingą žygį „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Šalies čempionai laimėjo pirmąjį lygos lyderių mūšį.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 88:70 (23:21, 27:13, 20:16, 18:20) įrodė pranašumą prieš pirmąją nesėkmę patyrusius Vilniaus „Ryto“ (5-1) krepšininkus.

Po mačo Š. Jasikevičius džiaugėsi gausiu komandos sirgalių palaikymu ir pergale.

„Patraukė Jockas, malonu, kad ir jis pasireiškė aukšto lygio rungtynėse. Didžiulis pliusas, kad pabuvome tokioje atmosferoje. Žaidėjai pajautė, kad tai yra derbis, visi pažaidė. Super savaitė, einame ilsėtis ir gerinsime žaidimą toliau.

Kalbant apie sirgalius. Esame prieš bet kokį smurtą, bet pas mus viskas nėra taip blogai. Užsienyje negali varžovai pasirodyti net arenoje. Pas mus sirgaliai važiuoja į išvykas ir viskas normaliai. Visada atsiras žmonių, kurie pridaro visokių dalykų. Tam yra policija“, – džiaugėsi Š. Jasikevičius.

Tuo tarpu Dainius Adomaitis teigė, kad tai buvo blogiausios sezono rungtynės.

„Žaidžiant su tokia komanda kaip „Žalgiris“, turi turėti nuoseklumą savo sprendimuose ir nuosekliai laikytis tų dalykų, ką nori žaisti. Pirmajame ketvirtyje tai turėjome, neturėjome abejonių sprendimuose ir viskas sekėsi. Antrajame atsirado kažkokios abejonės savo metimais, sprendimais, pradėjome nemesti gerose situacijose ir tai buvo problema. Vėliau jie mus vertė mesti iš sunkių padėčių. Pirmoje pusėje susikūrėme tikrai gerų momentų.Taip pat turime išmokti žaisti bonuse. Šį kartą buvo blogiausios rungtynės sezone ta prasme, nes dešimt kartų siuntėme juos mesti baudas, kai jau negalėjome prasižengti, žaidėme per kietai. Tai yra 20 taškų – vien dėl to galime pralaimėti rungtynes“, - kalbėjo D. Adomaitis.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama