K. Kemzūra: apie naująjį rinktinės trenerį, „Olympiakos“ progresą ir M. KuzminskąKęstutis Kemzūra prieš artėjančią dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ pasidalino mintimis apie situaciją Pirėjo „Olympiakos“ klube, Lietuvos rinktinės trenerio rinkimus ir Mindaugo Kuzminsko sprendimą.„Olympiakos“ po 7 turų Eurolygoje yra iškovojęs vos dvi pergales. Kemzūra pripažino, kad situacija nėra iš lengvųjų.

„Nuotaikos ne pačios geriausios, pralaimėjome namie trejas rungtynes. Tai yra labai blogai. Nuotaikos nėra labai geros. Dirbame, stengiamės taisyti tai, ką galime ir ką reikia, sunkiai dirbame treniruotėse ir ruošiamės vienerioms rungtynėms po kitų.

Kalbant apie ekipos progresą. Meluočiau, jei sakyčiau, kad esu patenkintas, nors yra ir pergalių, bet būna tokių lūžių, kai, atrodo, kaunamės, paskui būna klaidelių ir būna kritimai labai stiprūs. Norisi tai išgyvendinti ir pagerinti“, - teigė K. Kemzūra.

K. Kemzūra pakomentavo Mindaugo Kuzminsko išvykimą iš Pirėjaus.

„Tai buvo daugiau Mindaugo sprendimas. Aplinkybės taip susiklostė, kad „Lokomotiv“ išreiškė susidomėjimą. Buvo atviras pokalbis, niekas jo nevarė, jam buvo palikta apsispręsti, kur jam geriau, kur jis matytų geresnį savo karjeros tęsimą. Besikalbant, Mindaugas priėmė tokį sprendimą ir komandą nesudarė jam trukdžių išvykti. Jam reikia žaisti ir tikimės, kad jis sugrįš į Eurolygą“, - kalbėjo specialistas.

K. Kemzūra atskleidė, kad daugiau naujokų nebeieško.

„Kol kas taip, o vėliau matysime. Dabar turime keturis didelius žmones, įskaitant Vezenkovą, kuris gali žaisti ketvirtu numeriu, jei mums reikia“, – sako K. Kemzūra.

Treneris taip pat sulaukė klausimo apie pokyčius Lietuvos rinktinės trenerių štabe.

„Galiu tik palinkėti sėkmės ir tvirtybės Dariui. Jam to labai reikės“, - pasakojo K. Kemzūra.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama